Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Передача техніки в лізинг сільським військовим адміністраціям Запорізької області
Середа, 22 листопада 2023, 10:02

Автоцистерна для перевезення питної води АЦВ  передана Сільській військовій адміністрації Запорізької обл.

 

Запорізькою філією Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» було передано у фінансовий лізинг 2 автомобілі (автоцистерна і самоскид) та 2 трактори сільським військовим адміністраціям Запорізької області, які не зважаючи на складну ситуацію в регіоні активно готуюся до деокупації своєї території.

Читати... [Передача техніки в лізинг сільським військовим адміністраціям Запорізької області]
 
Літо-2023 було не простим
Понеділок, 09 жовтня 2023, 12:00

 

Літо-2023 було не простим для наших фермерів, але дякуючи Богу й нашим ЗСУ - ми всі ближче до Перемоги!

 

Слава Україні!

Героям Слава!

Читати... [Літо-2023 було не простим]
 
Відвантажено фермерському господарству мобільну зерносушарку ТКМ25DE.
Середа, 26 жовтня 2022, 21:01

Черкаська філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» відвантажила Селянському фермерському господарству «Світлана» мобільну зерносушарку ТКМ25DE.

Детальніше про співпрацю з нашою компанією та умовами надання техніки в лізинг можна дізнатися за телефонами:
- (044) 289-37-99, 289-36-33,
- (097) 361-34-48
 
З новими перспективами збільшується масштабність та покращується якість.
Понеділок, 05 квітня 2021, 16:29

ТОВ "Сільгосппідприємство "ДАНІКА" в особі директора Даніна Дмитра Олеговича (Розсадник декоративних рослин - м. Дніпро) п'ять років працювало над тим, щоб збільшити потужності. І завдяки Національній акціонерній компанії "Украгролізинг" в особі Дніпропетровської філії, співпраця з якою триває не один рік - на умовах лізингу отримані трактор МТЗ-82.1, борона БДН-2400.

Завдяки придбаній на умовах фінансового лізингу у 2020 році машині HOLMAC HZ 30 в ТОВ "Сільгосппідприємство "ДАНІКА" (Дніпропетровська область) розпочато сезон "Весна 2021".
Співпраця з компанією "Украгролізинг триває не один рік!
Запрошуємо до співпраці: керівників ОТГ, фізичних осіб-одноосібників, членів особистих селянських господарств!
 
Украгролізинг» - надійний партнер Аграріїв понад 20 років.
Четвер, 25 березня 2021, 13:53

Фінансовий лізинг хороший інструмент для придбання техніки і обладнання для аграріїв та українців, які бажають працювати на землі.


Незабаром запуститься ринок землі. І це викликає серйозні хвилювання з приводу захисту малих, середніх фермерів та одноосібників. Як завжди, вони є самими незахищеними. Багато фермерів вже замислюються над тим, чи зможуть вони при відкритті ринку землі працювати й надалі, тому і не ризикують інвестувати у нову техніку. Чи достатньо бізнес і держава роблять для їх захисту при відкритті ринку землі? Чи готові до цього фінансові установи? Однією з нагальних проблем багатьох малих фермерів, найближчим часом, стане питання, чим обробляти землю, оскільки діяльність кожного господарств пов'язана із застосуванням техніки.

В Україні понад 45 тисяч фермерських господарств, більшість з яких, коли відкриється ринок землі, буде звертатися до фінансових установ за кредитом. Є ймовірність, що банки не впораються з таким обсягом за короткий час і не зможуть забезпечити всіх бажаючих кредитними продуктами для збереження банку землі та для оновлення основних засобів. При такій великій кількості потенційних клієнтів та встановлених банками вимог, останні вибиратимуть позичальників з найкращими фінансовими показниками, більшим розміром кредиту, ідеальною історією, правильно оформленими кредитною заявкою та обов’язковим бізнес-планом. Перевагу матимуть середні та великі господарства, оскільки при однакових затратах банку на операційній процес обсяг кредитної угоди буде більшим. Шанси маленьких фермерських господарств обсягом землі від 20 до 400 га будуть мізерними.
І саме тут, ситуацію в частині забезпечення фермерів технічними засобами, покращить співпраця аграріїв з державною лізинговою компанією – Національною акціонерною компанією «Украгролізинг».
Ми працюємо на вигідних для аграріїв умовах, поставляємо вітчизняну техніку на умовах 12 % річних. Наші клієнти задоволені співпрацею з нашою компанією, зокрема, умовами надання техніки в лізинг.
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 28

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини