Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Розрахунок лізингових платежів
Четвер, 12 листопада 2015, 15:08

КАЛЬКУЛЯТОР ЛІЗИНГУ

 

 

 

 

 

 
Результати конкурсного відбору на посаду генерального директора НАК "Украгролізинг"
П'ятниця, 06 листопада 2015, 15:02

Згідно із оприлюдненою на офіційному сайті Кабінету Міністрів України інформацією, постійно діюча комісія про проведенню конкурсного відбору керівників державних підприємств, управління якими здійснює Кабінет Міністрів, визначила переможцем конкурсу на посаду генерального директора НАК "Украгролізинг" ПРОЦЮКА Олександра Вікторовича.

Офіційне джерело: КМУ

 

 
ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ
Вівторок, 15 вересня 2015, 11:59

"ФРЕГАТ" В ЛІЗИНГ

 

 

 

Дощувальна техніка "Фрегат", яка переважно застосовувалась аграріями з південної частини України, на сьогоднішній день користується великим попитом і серед агропідприємств інших регіонів. Через зростаючу посушливість клімату в північних та центральних областях України і, як наслідок, розширення зони ризикового землеробства, наразі рекомендують вирощування сільгоспкультур, що зазвичай вирощувались на півдні країни, - для забезпечення ефективного сівообороту.

 

 

В таких умовах підприємствам галузі сільського господарства доводиться адаптуватись до нових агрокліматичних умов праці, в яких отримати урожай без використання штучного поливу досить малоймовірнио, а іноді й неможливо. Завод «Фрегат» - єдиний вітчизняний виробник зрошувальної техніки, разом з Національною акціонерною компанією «Украгролізинг», докладають максимум зусиль, щоб забезпечити нашим сільгоспвиробникам безболісний перехід до нових методів роботи, шляхом надання їм можливості придбання необхідної техніки для поливу на вигідних умовах.

 

Історія партнерських взаємовідносин Завода «Фрегат» та НАК «Украгролізинг» почалась давно і має позитивну динаміку розвитку. Компанія «Украгролізинг» є державною лізинговою компанією, яка надає в лізинг сільськогосподарську техніку на вигідних умовах: передоплата становить не менш ніж 10%, за користування технікою лізингоотримувач платить 7% річних її невідшкодованої вартості, термін лізингу – до 5 років. Окрім вищезазначених, найбільш вагомою перевагою роботи з НАК «Украгролізинг» є фіксовані ціни на техніку в національній валюті – гривні, без прив’язки до курсу долара США.

 

Лише за останні три роки завод «Фрегат» здійснив поставку до Украгролізингу двадцяти трьох дощувальних машин «Фрегат» різних типів та модифікацій, які передані в лізинг та успішно екплуатуються агропідприємствами Херсонської, Миколаївської, Одеської та Харківської областей. До кінця поточного року запланована поставка дощувальних машин ДМУ «Фрегат» і ДМФ «Фрегат» з метою передачі в лізинг як підприємствам, які вже мають позитивний досвід роботи з державною лізинговою компанією, так і новим лізингоотримувачам.

Читати... [ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ]
 
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 804-р
Четвер, 13 серпня 2015, 09:29

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 804-р

затверджено фінансовий план Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" на 2015 рік

 
Розпорядження Кабінету Міністрів України №736-р
Середа, 29 липня 2015, 08:43
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року №736-р на Процюка Олександра Вікторовича тимчасово покладено виконання обов'язків генерального директора Національної акціонерної компанії "Украгролізинг".

 

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 29

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини