Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Про участь Компанії у Міжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017»
Середа, 08 листопада 2017, 17:36

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь уМіжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017», який проходив з 31 жовтня по 02 листопада ц.р. на території ВЦ «Київекспоплаза».

Це виставковий проект, який проводиться з 2015 року, кожний другий рік, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО».

Працівники Компанії займалися розповсюдженням інформаційно-довідкових матеріалів щодо умов надання техніки в лізинг.

В рамках виставкового форуму були проведені робочі зустрічі з представниками підприємств-партнерів Компанії.

У роботі заходу взяли участь понад 250 компаній з 12 країн світу.

Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Чехія, Італія, Китай та Туреччина.

Ділова програма виставкового форуму включала проведення 40 бізнес-івентів, в яких прийняли участь представники влади, міжнародні експерти, аграрні компанії та організації, агрономи та представники ЗМІ.

Слід зазначити, що окремими експозиціями були представлені такі вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, як: ТДВ «Львівагромашпроект», ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» («KMZ Industries»), ПП «Деметра», ТОВ «Велес-Агро», ТОВ «Техноторг», ТОВ «ОЛІС», ТОВ «Юг-елеватор» та ін.

 
Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2017»
П'ятниця, 29 вересня 2017, 07:48

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2017», яка проходила з 20 по 23 вересня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.

У перший день роботи виставки під головуванням виконуючого обов’язки генерального директора Процюка Олександра Вікторовича відбулась кущова нарада щодо аналізу роботи філій Компанії за 9 місяців поточного року. На нараді були присутні директора Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської філій, а також працівники центрального апарату Компанії, а саме: директор Департаменту лізингу Ціомальчук О.Л., заступник директора Департаменту лізингу-начальник відділу лізингу центрального регіону Петрусенко А.А., начальник відділу технічного супроводу та реалізації Департаменту технічної політики Гусєв В.О., заступник відділу маркетингу та закупівель Департаменту технічної політики Шкурко О.С.

Читати... [Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2017»]
 
Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017
Середа, 02 серпня 2017, 16:48

Співробітники Департаменту технічної політики та Департаменту лізингу Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» взяли участь у Дні поля «Лозівські машини», який відбувся 28 липня 2017 року в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПСП «Гарант», де була продемонстрована в роботі сучасна енергоефективна сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва.

Читати... [Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017]
 
Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»
Четвер, 22 червня 2017, 15:51

21-23 червня 2017 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) проходить спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

У програмі заходу – демонстрація більше 120 зразків сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва, показ техніки в роботі, огляд понад 60 демонстраційних ділянок перспективних сортів та гібридів, засобів захисту та живлення рослин, а також виставки товарів та послуг для АПК.

Читати... [Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»]
 
Участь Компанії у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017»
Вівторок, 13 червня 2017, 12:10

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», яка проходила з 7 по 10 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».


«АГРО-2017» - найкрупніша агропромислова виставка СНД та Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

У виставці прийняло участь більше 1200 підприємств з 15 країн світу.

У рамках «Агро-2017» були представлені наступні тематичні експозиції: ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія, AnimalEx, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo та інші, з яких вперше представлені «ECO HOUSE» – екологічне будівництво житла та його благоустрій, «Сучасний Фермер» та DroneDay Agro – майстер-клас від компанії DJI.

У заході взяли участь Прем'єр-міністр України, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства, керівники органів місцевої влади, журналісти та інші.

Читати... [Участь Компанії у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017»]
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 28________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини