Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 
Про компанію Загальна інформація

Актуальність розвитку лізингу в Україні зумовлена високим ступенем зносу основних фондів, що негативно впливає на показники економічного зростання. Лізинг за своєю сутністю є синтезом відомих форм фінансування капіталовкладень, альтернативним механізмом оновлення основних фондів суб’єктів господарювання, використання якого, як показує зарубіжний досвід, сприяє процесу модернізації економіки та підвищення її технологічного рівня.

 

Позитивно на процес становлення вітчизняного ринку лізингу в період 1991-1996 років вплинуло запровадження з 1 січня 1991 р. в Україні нових норм амортизаційних відрахувань, що передбачали прискорену амортизацію з метою швидкого оновлення основних засобів. Також 1991 р. був прийнятий Закон УРСР «Про банки і банківську діяльність», згідно з яким банкам було дозволено здійснювати таку операцію, як «придбання за власні кошти засобів виробництва для передачі їх в оренду (лізинг)».

 

Новим етапом розвитку лізингу в Україні є прийняття 16 грудня 1997 р. Закону України «Про лізинг», який втратив чинність з прийняттям Закону України «Про фінансовий лізинг» від 16 січня 2004 року.

На виконання Указу Президента України від 23.02.2001 року № 111 «Про додаткові заходи щодо дальшого розвитку лізингу в аграрному секторі економіки» постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2001 року       № 354 на базі Державного лізингового підприємства «Украгролізинг», що ліквідується, утворено Відкрите акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (на виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» перейменовано на Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»).

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» не є фінансовою установою, але згідно з Довідкою Держкомфінпослуг від 29 квітня 2005 року № 219 має право надавати послуги з фінансового лізингу.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 913 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)»,  розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 16.03.2017 року № 597 Компанія отримала ліцензію на провадження діяльності з надання послуг фінансового лізингу.

 

Сьогодні Компанія працює, базуючись на принципах довгострокового партнерства та професіоналізму, пропонуючи клієнтам високоякісний сервіс, повний комплекс послуг та індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання.

 

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію Про фінансовий лізинг Умови надання Законодавча база Питання та відповіді Новини Державні закупівлі