Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Украгролізинг» - надійний партнер Аграріїв понад 20 років.
Украгролізинг» - надійний партнер Аграріїв понад 20 років.
Четвер, 25 березня 2021, 13:53

Фінансовий лізинг хороший інструмент для придбання техніки і обладнання для аграріїв та українців, які бажають працювати на землі.


Незабаром запуститься ринок землі. І це викликає серйозні хвилювання з приводу захисту малих, середніх фермерів та одноосібників. Як завжди, вони є самими незахищеними. Багато фермерів вже замислюються над тим, чи зможуть вони при відкритті ринку землі працювати й надалі, тому і не ризикують інвестувати у нову техніку. Чи достатньо бізнес і держава роблять для їх захисту при відкритті ринку землі? Чи готові до цього фінансові установи? Однією з нагальних проблем багатьох малих фермерів, найближчим часом, стане питання, чим обробляти землю, оскільки діяльність кожного господарств пов'язана із застосуванням техніки.

В Україні понад 45 тисяч фермерських господарств, більшість з яких, коли відкриється ринок землі, буде звертатися до фінансових установ за кредитом. Є ймовірність, що банки не впораються з таким обсягом за короткий час і не зможуть забезпечити всіх бажаючих кредитними продуктами для збереження банку землі та для оновлення основних засобів. При такій великій кількості потенційних клієнтів та встановлених банками вимог, останні вибиратимуть позичальників з найкращими фінансовими показниками, більшим розміром кредиту, ідеальною історією, правильно оформленими кредитною заявкою та обов’язковим бізнес-планом. Перевагу матимуть середні та великі господарства, оскільки при однакових затратах банку на операційній процес обсяг кредитної угоди буде більшим. Шанси маленьких фермерських господарств обсягом землі від 20 до 400 га будуть мізерними.
І саме тут, ситуацію в частині забезпечення фермерів технічними засобами, покращить співпраця аграріїв з державною лізинговою компанією – Національною акціонерною компанією «Украгролізинг».
Ми працюємо на вигідних для аграріїв умовах, поставляємо вітчизняну техніку на умовах 12 % річних. Наші клієнти задоволені співпрацею з нашою компанією, зокрема, умовами надання техніки в лізинг.
 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини