Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства в Україні «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»
Четвер, 26 квітня 2018, 16:34

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у  VII Міжнародній  виставці та форумі з розвитку фермерства в Україні «Агропорт Захід Львів 2018», яка проходила у м.Львів на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім.Д.Галицького з 19 по 21 квітня ц.р.

Читати... [VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства в Україні «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»]
 
Про участь Компанії у VIІІ Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2018»
П'ятниця, 16 березня 2018, 16:14

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у VIІІ Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2018», яка проходила з 21 по 23 лютого ц.р. на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

Працівники Компанії займалися розповсюдженням інформаційно-довідкових матеріалів щодо умов надання техніки в лізинг.

В рамках цієї виставки в.о. генерального директора були проведені робочі зустрічі з керівниками провідних вітчизняних та зарубіжних компаній щодо подальшої співпраці у сфері фінансового лізингу.

Читати... [Про участь Компанії у VIІІ Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2018»]
 
Про участь Компанії у Міжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017»
Середа, 08 листопада 2017, 17:36

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь уМіжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017», який проходив з 31 жовтня по 02 листопада ц.р. на території ВЦ «Київекспоплаза».

Це виставковий проект, який проводиться з 2015 року, кожний другий рік, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО».

Працівники Компанії займалися розповсюдженням інформаційно-довідкових матеріалів щодо умов надання техніки в лізинг.

В рамках виставкового форуму були проведені робочі зустрічі з представниками підприємств-партнерів Компанії.

У роботі заходу взяли участь понад 250 компаній з 12 країн світу.

Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Чехія, Італія, Китай та Туреччина.

Ділова програма виставкового форуму включала проведення 40 бізнес-івентів, в яких прийняли участь представники влади, міжнародні експерти, аграрні компанії та організації, агрономи та представники ЗМІ.

Слід зазначити, що окремими експозиціями були представлені такі вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, як: ТДВ «Львівагромашпроект», ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» («KMZ Industries»), ПП «Деметра», ТОВ «Велес-Агро», ТОВ «Техноторг», ТОВ «ОЛІС», ТОВ «Юг-елеватор» та ін.

 
Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2017»
П'ятниця, 29 вересня 2017, 07:48

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2017», яка проходила з 20 по 23 вересня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.

У перший день роботи виставки під головуванням виконуючого обов’язки генерального директора Процюка Олександра Вікторовича відбулась кущова нарада щодо аналізу роботи філій Компанії за 9 місяців поточного року. На нараді були присутні директора Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської філій, а також працівники центрального апарату Компанії, а саме: директор Департаменту лізингу Ціомальчук О.Л., заступник директора Департаменту лізингу-начальник відділу лізингу центрального регіону Петрусенко А.А., начальник відділу технічного супроводу та реалізації Департаменту технічної політики Гусєв В.О., заступник відділу маркетингу та закупівель Департаменту технічної політики Шкурко О.С.

Читати... [Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2017»]
 
Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017
Середа, 02 серпня 2017, 16:48

Співробітники Департаменту технічної політики та Департаменту лізингу Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» взяли участь у Дні поля «Лозівські машини», який відбувся 28 липня 2017 року в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПСП «Гарант», де була продемонстрована в роботі сучасна енергоефективна сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва.

Читати... [Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017]
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 30________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини