Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Розпорядження Кабінету Міністрів України №458-р
Понеділок, 18 травня 2015, 00:00

 
Відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни
П'ятниця, 08 травня 2015, 10:32

6 травня 2015 року відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни

 

 

Читати... [Відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни]
 
Сформовано дирекцію Національної акціонерної компанії "Украгролізинг"
Середа, 22 квітня 2015, 12:42

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 8 квітня №312-р і №313-р Дзюбу Романа Івановича та Процюка Олександра Вікторовича призначено заступниками генерального директора Національної акціонерної компанії "Украгролізинг".

 

 
Благодійний ярмарок в НАК "Украгролізинг" на підтримку бійців АТО 20 лютого 2015 року зібрав 17 000 грн.
Четвер, 26 лютого 2015, 17:37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навіть під час свят ми не забуваємо про тих, хто бореться за мирне небо та щасливе майбутнє. 20 лютого, в святковий переддень Масляної Неділі, в НАК «Украгролізинг» знову відбувся благодійний ярмарок на підтримку сил АТО – і, як, завжди, дружніми силами Департаменту бухгалтерського обліку, Департаменту лізингу, Департаменту економіки та фінансів, Департаменту забезпечення діяльності та всіх наших небайдужих та чуйних співробітників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окремо хочеться відмітити допомогу та підтримку чоловіків із Департаменту технічної політики. Стільки відданості, стільки зусиль покладено на алтар народної свободи й благоденства – і це не може бути даремним!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чарівні господині не перестають дивувати і вражати своєю кулінарною майстерністю навіть найвибагливіших дегустаторів – не лише смаковими якостями, але й спокусливо-апетитним зовнішнім виглядом. І це ще раз підкреслює  - хвилину для свята можна знайти в найзвичайнісінький день!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки ярмарку зусиллями співробітників та орендарів було зібрано 17 000 грн. Вони стануть благодійною допомогою нашим бойовим товаришам, які самовідданно відстоюють честь рідної України. Будемо сподіватись, що ця добра традиція взаємопідтримки, чуйності й доброти буде лишатись актуальною і в мирні часи, єднаючи людські серця.

 

 
Благодійний ярмарок в НАК "Украгролізинг" на підтримку бійців АТО 18 грудня 2014 року
Четвер, 18 грудня 2014, 16:54

Напередодні Дня Святого Миколая в НАК «Украгролізинг» з ініціативи його співробітників відбувся благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО. В досить таки непрості для країни часи насправді важливо допомагати своєю небайдужістю, що й продемонстрували наші жінки з великим серцем та майстерними руками дбайливих господинь. Дружній колектив благодійників активно підтримували Князева Наталія Іванівна, Департамент бухгалтерського обліку під чуйним керівництвом Полонець Наталії Григорівни, Департамент лізингу, Департамент економіки та фінансів, Управління організаційно-розпорядчої роботи. На ярмарку були виставлені власноруч виготовлені святкові страви, тож не дивно, що досить швидко утворилась велика черга. Захід відбувся під гаслом: «Решту не клади в карман, краще ти віддай бійцям!». В результаті проведення ярмарку було зібрано благодійні кошти в розмірі 13 000 грн.

Фото 1: Активісти Благодійного ярмарку в НАК "Украгролізинг"

 

 

Фото 2: Урочисте відкриття Благодійного ярмарку на підтримку бійців АТО

 

 

 

 

Допомога людям на фронті відбувається не тільки за ініціативою керівництва, але й за власними прагненнями наших чуйних співробітників. Сьогоднішній ярмарок тому підтвердження, та не єдине. Всіма силами наші чудові колеги намагаються дарувати часточку турботи – власноруч шиють теплі речі для солдатів, відправляють бійцям все необхідне, аби хоч трохи полегшити їх скрутне становище. Не лишились осторонь сьогоднішньої події і колишні співробітники НАК «Украгролізинг». На допомогу хлопцям з АТО були відправлені машини з речами та продуктами харчування. Розуміння того, ціною яких пожертв ми виборюємо власну свободу, підштовхує бути якомога ближче до тих, хто знаходиться в самому епіцентрі бурхливих події – словами, серцями та вчинками.

 

 

Не зважаючи на тематику заходу, у всіх присутніх на ярмарку панував піднесений та радісний настрій. Якщо всім серцем вірити у перемогу, вона обов’язково буде за нами!

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 29

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини