Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Подяка від ТОВ "СПП ЛАНА" за вчасно передану сільськогосподарську техніку
Четвер, 17 березня 2016, 16:39

Від імені диретора та колективу ТОВ "СПП ЛАНА" дякуємо НАК "Украгролізинг" та її Запорізькій філії за вчасно передану сільськогосподарську техніку для проведення весняно-польових робіт. Зазначаємо, що допомога НАК "Украгролізинг" була вкрай необхідною й корисною, оскільки ми дуже гостро відчували потребу в поповненні машино-тракторного парку. Слід також зазначити, що плідна співпраця господарства та НАК "Украгролізинг" на протязі багатьох років є запорукою розвитку сільськогосподарського виробництва.

Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, на подальшу плідну співпрацю.


З повагою й побажанням успіхів, директор ТОВ "СПП ЛАНА" Л.І.Верещага.

 
Участь Компанії у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″
Вівторок, 15 березня 2016, 11:50

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″, яка проходила з 2 по 4 березня на території стадіону “Арена Львів” та на якій презентували зразки своєї продукції представники близько 90 підприємств з 20 областей України та Республіки Польща.

На експозиції були представлені новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючі, запчастини, сучасні технології, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур учасників виставки: Agro.S Добросин, Hifi Filter Polska Sp. z o.o., ПП «Агрофон Плюс», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «АМАКО УКРАЇНА», ПП «Агро СМАП», Агрокомпанія Вінаві, ПП «Віта Агро», Дунаєвецький ливарно-механічний завод, ПрАТ «Західноукраїнська гірнича компанія», ТОВ «Інтек-Захід», ПП «Мнагор», ТОВ «Новоферт», НАК Львівська філія «Украгролізинг», ТОВ «Укрсільгоспмаш», ТОВ Хеммель-Україна, ТОВ «Агрімотор Україна», ТОВ «Агросервіс-СВ», ПрАТ «Ремонтно-механічний завод», ТОВ ТК «Альбіон», ТОВ «Алекс СО», ТОВ «Апріойл техно», ТОВ «АРТІ», ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», ТОВ «Велес-Агро ЛТД», ТОВ «Вюрт-Україна», ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)», ТОВ «Демікс», ТОВ «Запоріжкардандеталь», ТОВ «Компанія Арсенал 2002», Компанія «АРПАЛ», ТОВ «Кіровоградський насінневий завод», ТОВ «Констракшн Машинері», ТОВ «Красер Україна», ПП Лікос», СП ТзОВ «Олнова», ТОВ «М-Рад», ПП «МіМ», АТ «Ощадбанк», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «ХЗТФ «Моторімпекс», АТ «МОТОР СІЧ», ТОВ з ІІ «НовоФарм», ТОВ Спорт Оіл Україна, Піреус Банк, ТОВ «Престиж-Люкс ЛТД», ТОВ «Редуктор-комплекс», ТОВ «Скайлайн Софтвер», ТОВ «Ріля Україна», ТзОВ НВП «Техноваги», ПрАТ «Укрекспо-Процес», ТОВ «Укрсільгоспмаш», СК «Універсальна», ПП «Юком-Агро», ПНВП «Яр-Степ».

 

Окрім того, в межах виставки  відбулася конференція, на якій йшлося про розвиток сільського господарства в умовах сучасних викликів європейської інтеграції, новітні технології підживлення, а також фінансові можливості банківських установ та діючий порядок земельних торгів, законопроекти, що його змінюють. Окремо розглядалося питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.

Основною метою участі Компанії у весняній виставці було надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку та обладнання на початку посівної кампанії на умовах фінансового лізингу, які пропонує Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Проведено переговори з потенційними лізингоодержувачами, яких зацікавила співпраця з Компанією та підписано протоколи намірів на придбання техніки на умовах фінансового лізингу.

 
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
Четвер, 25 лютого 2016, 14:48

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (далі – Компанія) цим спростовує інформацію, поширювану деякими органами центральної виконавчої влади та її керівниками, щодо припинення роботи Компанії на ринку фінансових послуг (надання лізингових послуг) як таку, що недостовірна.

Інформуємо, що 2015 рік завершено з чистим прибутком та збільшено вартість чистих активів Компанії.

Компанією запроваджено нову систему механізмів здійснення закупівлі предмета лізингу, відбору якісних (платоспроможних) лізингоодержувачів та контролю за використанням предмета лізингу.

У поточному 2016 році Компанія планує подальше вдосконалення внутрішніх процедур і процесів, основною метою яких є подальше зростання питомої ваги Компанії на ринку фінансових послуг.

Компанія зацікавлена в подальшому розширенні співпраці як з виробниками сільськогосподарської техніки, так і з сільгоспвиробниками – лізингоодержувачами.

 

 

Зі сподіваннями на подальшу плідну і

взаємовигідну співпрацю

 

Керівництво  Національної

акціонерної компанії «Украгролізинг»

 
Участь Компанії у VI Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2016»
Четвер, 18 лютого 2016, 15:27

ЗВІТ про участь Компанії  у VI Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2016»

 

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у VI Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2016», яка проходила з 10 по 12 лютого ц.р. на території ВЦ «Київекспоплаза».


Експозиція Компанії була представлена на стенді ТОВ «Завод Кобзаренко» на якому працювали щоденно 2 чергових стендисти.
Також представниками заводу Кобзаренка на стенді була проведено навчання для фахівців Департаменту технічної політики щодо більш глибокого вивчення технічних характеристик та техніко-економічних показників представленої техніки.


Крім того, досягнуто домовленість щодо отримання електронного каталогу техніки і роздачі його філіям для використання останніми при роботі з потенційними лізингоодержувачами.


У роботі виставки взяли участь понад 500 компаній, в тому числі близько 130 іноземних з 19 країн. Національними експозиціями були представлені стенди Франції, Німеччини, Данії, Нідерландів, Великої  Британії  та Чехії. Виставку відвідали близько 17 000 фахівців з України і країн зарубіжжя. Слід зазначити, що окремими експозиціями були представлені такі вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, як: ТОВ «Завод Кобзаренка», ПАТ «Богуславська сільгосптехніка», ТОВ «Завод «Пожспецмаш», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Оріхівсільмаш».

Лозівські машини

Хотілося б звернути увагу, що на стенді «Лозівських машин» (бренд сільськогосподарської техніки виробництва індустріальної групи «УПЕК») відбулася презентація проекту трансферу технологій з британським виробником сільськогосподарських причепів Larrington Trailers. Першим етапом проекту стане виробництво на Лозівському ковальсько-механічному заводі серії причепів-самоскидів Harvester.

 

Представлена на виставці модель Harvester 18Т базується на двохвісному шасі і оснащується кузовом об’ємом 23 куб. м, вантажопідйомністю 18 тонн. Причеп агрегатується з трактором потужністю 150 к.с.

 

За інформацією віце-президента з маркетингу та продажу ІГ УПЕК Романа Гіршфельда в рамках спільного проекту буде утворено підрозділ Об’єднаного центру ІГ УПЕК, в якому українські та британські фахівці будуть займатися розвитком лінійки причепів адаптованих до умов ринків України, країн Східної Європи і СНД.

 

Йдеться про лінійку причепів вантажопідйомністю від 12 до 20 т. Крім серії Harvester, планується освоїти виробництво більш складних перевантажувальних причепів із зсувною стінкою серії Chaser Trailer. Зі слів Роман Гіршфельда, передбачено повний цикл виробництва з максимальною локалізацію. Зокрема, будуть використовуватися шасі власного виробництва. Перші товарні причепи планується відвантажити клієнтам у другому півріччі. А всього протягом року випустити 15—20 одиниць. План на 2017 рік — 100 причепів, на 2018 — не менше 200.

Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

 

Завод Кобзаренка

Широку експозицію представив «Завод Кобзаренка». Три презентації відбулося на стенді «Заводу Кобзаренка». І якщо перші дві — це модернізовані варіанти відомих машин, то третя — всеукраїнська прем’єра комплексної технології заготівлі соломи та виробництва з неї теплової енергії.

 

До нового сезону компанія запустила у виробництво причіпні розкидачі мінеральних добрив з сітчастим транспортером з нержавіючої сталі. Такі транспортери краще протистоять агресивному середовищу, що створюють хімічні речовині в бункері. Крім того, сітчаста форма дає змогу краще працювати з добривами з невеликою нормою внесення на гектар. Усе це підвищує термін експлуатації розкидача і його продуктивність.

 

Інша новинка — бункер-перевантажувач зерна ПБН-30 з обладнанням для підготовки насіння сої та інших культур. У комплект дооснащення входять протруювач та прорезинений шнек для завантаження бункера.

 

Компанія вивела на українських ринок прес-підбирач V640 ірландського виробника Mc Hale. Вибір партнера зумовлений кількома факторами. По-перше, V640 оснащується підбирачем шириною захвату 2,1 м. Це дає змогу справлятися з великими валками після проходження високопродуктивних комбайнів з жатками шириною 8—12 м, що поширені в Україні. По-друге, перевірена роками система пресування формує щільні рулони з можливістю змінювати їх діаметр.

 

Реагуючи на інтерес аграріїв до альтернативних технологій виробництва теплової енергії, завод в 2016 році готовий запропонувати повний комплекс машин для заготівлі соломи та її спалювання. Він включає рулонний прес-підбирач, тюковоз і теплогенератор.

Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

Наступною ланкою технологічного комплексу є перевезення. На сьогодні «Завод Кобзаренка» пропонує лінійку самозавантажувальних тюковозів власного виробництва для тракторів потужністю від 82 к. с. Завершальний етап — спалювання рулонів та виробництво теплової енергії. В компанії вирішили відмовитися від сторонніх постачальників та організувати складання теплогенераторів самостійно. Для цього буде запущено окремий цех. До кінця року планується відвантажити до   40 теплогенераторів.

Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

 

Kuhn

Найбільшу експозицію підготувала «Аграрна індустріальна компанія» («АІКо») — дистриб’ютор французького виробника Kuhn в Україні. Увагу відвідувачів було акцентовано на агрегатах для весняних польових робіт: оранки, культивації, сівби, внесення мінеральних добрив і ЗЗР.

 

Одна з ключових новинок сезону — посівний комплекс для роботи за традиційною і мінімальною технологіями Espro 6000. Агрегат презентували на початку минулого року в Франції, а вже з літа його можуть замовити і українські аграрії. Посівний комплекс розроблено з урахуванням сучасних вимог до високої продуктивності та економічності. Щоб привести в дію 6-метровий агрегат, досить трактора з двигуном на 200-220 к. с.

Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

Ще одна новинка в сегменті посівних машин Kuhn на українському ринку — широкозахватна просапна сівалка Maxima 2 у модифікації TRS. Її розроблено з прицілом на Східну Європу для роботи у великих господарствах, орієнтованих на вирощування кукурудзи і соняшнику. Агрегат оснащується 16-ма висівними секціями, міжряддя становить 70 см. Є можливість одночасно вносити мінеральні добрива. Продуктивність Maxima 2 TRS — більше 100 га за день.

Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

 

Богуславська сільгосптехніка

ПАТ «Богуславська сільгосптехніка» представила лінійку причіпних обприскувачів та самохідний – IBIS-3150.

 

На стенді ПОЖСПЕЦМАШ були представлені причіп-самосвал ПС-1528 нової модифікації та бункер-накопичувач перевантажувач БНП-20.

 

На стенді компанії «Агро-Темп» були представлені після тривалої перерви трактори ZETOR, а саме:

- трактор ZetorForterraHD150 (тяговий клас – 3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- трактор ZetorForterra135 (тяговий клас – 2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- трактор ZetorProximaPlus 110 (тяговий клас – 1,4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- трактор ZetorMajor 80 із фронтальним навантажувачем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відомий в Україні фахівець з нульової технології обробітку — компанія «Агромир» — представила лінійку сівалок бразильського виробника Semeato. Новинка 2016 року — Newland. Особливістю агрегату є можливість змінювати ширину міжряддя від 45 до 90 см. Newland оснащується великими бункерами для насіння і добрив, запатентованими висіваючою секцією Tower, яку можна налаштовувати під різні польові умови, і туковим сошником типу «гільйотина», який може закладати гранули нижче глибини висівання. Вже в базовій версії на сівалку встановлюють американську систему контролю Dickey-John.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Використані матеріали аграрного інформаційного агентства agravery.com

 

Оріхівсільмаш

ТОВ «Оріхівсільмаш» представило зернокидачі ЗЗП-60, -100 та розкидувач мінеральних добрив РМД-3000

 

 

Також на виставці були представлене обладнання для переробки та зберігання зерна: протруювачі PETKUS, зерносховища ТОВ «Новий елеватор», ТОВ «Варіант Агро Строй», зерносушарки GSI (США), RAVARO (Італія), MEPU (Фінляндія), PEDROTTI (Італія) та ін.

 
Повідомлення Мінагрополітики щодо відсутності фінансування НАК "Украгролізинг" за рахунок коштів Державного бюджету
Вівторок, 02 лютого 2016, 15:50

Міністерство аграрної політики та продовольства України спростовує інформацію щодо державного фінансування Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

http://minagro.gov.ua/uk/node/20143

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 28

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини