Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Подяка від ТОВ "СПП ЛАНА" за вчасно передану сільськогосподарську техніку
Четвер, 17 березня 2016, 16:39

Від імені диретора та колективу ТОВ "СПП ЛАНА" дякуємо НАК "Украгролізинг" та її Запорізькій філії за вчасно передану сільськогосподарську техніку для проведення весняно-польових робіт. Зазначаємо, що допомога НАК "Украгролізинг" була вкрай необхідною й корисною, оскільки ми дуже гостро відчували потребу в поповненні машино-тракторного парку. Слід також зазначити, що плідна співпраця господарства та НАК "Украгролізинг" на протязі багатьох років є запорукою розвитку сільськогосподарського виробництва.

Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, на подальшу плідну співпрацю.


З повагою й побажанням успіхів, директор ТОВ "СПП ЛАНА" Л.І.Верещага.

 
Участь Компанії у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″
Вівторок, 15 березня 2016, 11:50

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″, яка проходила з 2 по 4 березня на території стадіону “Арена Львів” та на якій презентували зразки своєї продукції представники близько 90 підприємств з 20 областей України та Республіки Польща.

На експозиції були представлені новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючі, запчастини, сучасні технології, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур учасників виставки: Agro.S Добросин, Hifi Filter Polska Sp. z o.o., ПП «Агрофон Плюс», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «АМАКО УКРАЇНА», ПП «Агро СМАП», Агрокомпанія Вінаві, ПП «Віта Агро», Дунаєвецький ливарно-механічний завод, ПрАТ «Західноукраїнська гірнича компанія», ТОВ «Інтек-Захід», ПП «Мнагор», ТОВ «Новоферт», НАК Львівська філія «Украгролізинг», ТОВ «Укрсільгоспмаш», ТОВ Хеммель-Україна, ТОВ «Агрімотор Україна», ТОВ «Агросервіс-СВ», ПрАТ «Ремонтно-механічний завод», ТОВ ТК «Альбіон», ТОВ «Алекс СО», ТОВ «Апріойл техно», ТОВ «АРТІ», ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», ТОВ «Велес-Агро ЛТД», ТОВ «Вюрт-Україна», ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)», ТОВ «Демікс», ТОВ «Запоріжкардандеталь», ТОВ «Компанія Арсенал 2002», Компанія «АРПАЛ», ТОВ «Кіровоградський насінневий завод», ТОВ «Констракшн Машинері», ТОВ «Красер Україна», ПП Лікос», СП ТзОВ «Олнова», ТОВ «М-Рад», ПП «МіМ», АТ «Ощадбанк», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «ХЗТФ «Моторімпекс», АТ «МОТОР СІЧ», ТОВ з ІІ «НовоФарм», ТОВ Спорт Оіл Україна, Піреус Банк, ТОВ «Престиж-Люкс ЛТД», ТОВ «Редуктор-комплекс», ТОВ «Скайлайн Софтвер», ТОВ «Ріля Україна», ТзОВ НВП «Техноваги», ПрАТ «Укрекспо-Процес», ТОВ «Укрсільгоспмаш», СК «Універсальна», ПП «Юком-Агро», ПНВП «Яр-Степ».

 

Окрім того, в межах виставки  відбулася конференція, на якій йшлося про розвиток сільського господарства в умовах сучасних викликів європейської інтеграції, новітні технології підживлення, а також фінансові можливості банківських установ та діючий порядок земельних торгів, законопроекти, що його змінюють. Окремо розглядалося питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.

Основною метою участі Компанії у весняній виставці було надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку та обладнання на початку посівної кампанії на умовах фінансового лізингу, які пропонує Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Проведено переговори з потенційними лізингоодержувачами, яких зацікавила співпраця з Компанією та підписано протоколи намірів на придбання техніки на умовах фінансового лізингу.

 
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА
Четвер, 25 лютого 2016, 14:48

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (далі – Компанія) цим спростовує інформацію, поширювану деякими органами центральної виконавчої влади та її керівниками, щодо припинення роботи Компанії на ринку фінансових послуг (надання лізингових послуг) як таку, що недостовірна.

Інформуємо, що 2015 рік завершено з чистим прибутком та збільшено вартість чистих активів Компанії.

Компанією запроваджено нову систему механізмів здійснення закупівлі предмета лізингу, відбору якісних (платоспроможних) лізингоодержувачів та контролю за використанням предмета лізингу.

У поточному 2016 році Компанія планує подальше вдосконалення внутрішніх процедур і процесів, основною метою яких є подальше зростання питомої ваги Компанії на ринку фінансових послуг.

Компанія зацікавлена в подальшому розширенні співпраці як з виробниками сільськогосподарської техніки, так і з сільгоспвиробниками – лізингоодержувачами.

 

 

Зі сподіваннями на подальшу плідну і

взаємовигідну співпрацю

 

Керівництво  Національної

акціонерної компанії «Украгролізинг»

 
Повідомлення Мінагрополітики щодо відсутності фінансування НАК "Украгролізинг" за рахунок коштів Державного бюджету
Вівторок, 02 лютого 2016, 15:50

Міністерство аграрної політики та продовольства України спростовує інформацію щодо державного фінансування Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

http://minagro.gov.ua/uk/node/20143

 
Цьогорічний благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО зібрав 17 000 грн
Понеділок, 21 грудня 2015, 14:36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

По добрій традиції, у свята ми не забуваємо тих, хто проводить найцінніші хвилі свого життя, захищаючи Україну. Цьогорічний благодійний ярмарок, що відбувся у п'ятницю 18 грудня, зусиллями небайдужих людей зібрав 17 000 грн на допомогу бійцям АТО. За що величезне спасибі всім, хто долучився! Окрема подяка Відділу матеріального забезпечення (особливо Князевій Наталії Іванівні), Департаменту обліку операцій та звітності, усім департаментам, які організовано надали колективну допомогу у вигляді благодійних внесків, смачних страв та участі в організації заходу, і, звичайно, керівництву Компанії – Процюку Олександру Вікторовичу, Дзюбі Роману Івановичу, голові профкому Ціомальчуку Олександру Леонідовичу – людям, завдяки яким ми маємо змогу виражати турботу про тих, хто цього потребує. Тепла і добра вам у святкові дні!

 

 

 

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 28

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини