Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Незабутній відпочинок на Волині
Середа, 22 липня 2015, 00:00
Ті, хто гарно працюють, – вміють і добре відпочивати. Дружня компанія наших колег з «Украгролізингу» є лише підтвердженням цього правила. 17-19 липня відбулась колективна поїздка до м. Щацьк, аби провести незабутні вихідні на березі найбільшого, неймовірно мальовничого озера Світязь. Як говорить легенда, колись Полісся було морем, а в ньому плавали кити. А потім, коли море висохло, лишилося лише найглибше його місце - там, де зараз озеро Світязь. А кит, який лишився тут, перетворився на казковий куточок землі з романтичною назвою «Острів закоханих».

Триденна подорож передбачала не лише відпочинок на природі, але й відвідини багатьох цікавих і самобутніх місць Волині. Ми побували у Свято-Троїцькому жіночому монастирі і дізнались про історію заснування цієї фортеці православ’я. Також найкращі враження лишили зелені затінки тунелю закоханих у містечку Клевань неподалік від Рівного та незламні стіни Корецької фортеці, залишки яких встояли під натиском часу. А замок Любарта в Луцьку став чудовим завершальним спогадом.

Але найголовніше – це люди. Щирі, гостинні, привітні. Наші колеги та друзі з Волинської філії влаштували настільки теплий та гостинний прийом, що враження не стихають і по сьогодні. Величезне, гаряче спасибі директору Волинської філії Люльці Григорію Івановичу, а також всім, чиїми неймовірними стараннями наш відпочинок став чудовою пригодою. Смак рибної юшки будемо пам’ятати ще довго!

Окрема подяка і керівництву НАК «Украгролізинг» в особі голови профкому і директора Департамента лізингу Ціомальчука Олександра Леонідовича та начальника відділу кадрів Берегового Миколи Володимировича – за підтримку, організацію заходу, а також за те, що дали нам змогу відчути себе не просто колегами, а родиною, теплим колом друзів, які вміють незабутньо проводити час.

 

 

 

 

 

 
Розпорядження Кабінету Міністрів України №458-р
Понеділок, 18 травня 2015, 00:00

 
Відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни
П'ятниця, 08 травня 2015, 10:32

6 травня 2015 року відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни

 

 

Читати... [Відбулася зустріч керівництва Компанії з учасниками бойових дій та ветеранами праці Великої Вітчизняної Війни]
 
Сформовано дирекцію Національної акціонерної компанії "Украгролізинг"
Середа, 22 квітня 2015, 12:42

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 8 квітня №312-р і №313-р Дзюбу Романа Івановича та Процюка Олександра Вікторовича призначено заступниками генерального директора Національної акціонерної компанії "Украгролізинг".

 

 
Благодійний ярмарок в НАК "Украгролізинг" на підтримку бійців АТО 20 лютого 2015 року зібрав 17 000 грн.
Четвер, 26 лютого 2015, 17:37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навіть під час свят ми не забуваємо про тих, хто бореться за мирне небо та щасливе майбутнє. 20 лютого, в святковий переддень Масляної Неділі, в НАК «Украгролізинг» знову відбувся благодійний ярмарок на підтримку сил АТО – і, як, завжди, дружніми силами Департаменту бухгалтерського обліку, Департаменту лізингу, Департаменту економіки та фінансів, Департаменту забезпечення діяльності та всіх наших небайдужих та чуйних співробітників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Окремо хочеться відмітити допомогу та підтримку чоловіків із Департаменту технічної політики. Стільки відданості, стільки зусиль покладено на алтар народної свободи й благоденства – і це не може бути даремним!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чарівні господині не перестають дивувати і вражати своєю кулінарною майстерністю навіть найвибагливіших дегустаторів – не лише смаковими якостями, але й спокусливо-апетитним зовнішнім виглядом. І це ще раз підкреслює  - хвилину для свята можна знайти в найзвичайнісінький день!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки ярмарку зусиллями співробітників та орендарів було зібрано 17 000 грн. Вони стануть благодійною допомогою нашим бойовим товаришам, які самовідданно відстоюють честь рідної України. Будемо сподіватись, що ця добра традиція взаємопідтримки, чуйності й доброти буде лишатись актуальною і в мирні часи, єднаючи людські серця.

 

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 29

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини