Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

Техніка до весняно-польових робіт виробництва ТОВ "Укравтозапчастина"

 

Сталим попитом у вітчизняних сільгосптоваровиробників користуються трактори тягового класу 1,4-2, а саме: КИЙ-14102,  МТЗ-82.1.26, Беларус-892, Беларус-1221.2 виробництва ТОВ «Укравтозапчастина».

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» найближчим часом планує закупити трактори марок Беларус-892 та Беларус-1221.2 за процедурою відкритих торгів і пропонуватиме їх на умовах фінансового лізингу (вартість та термін лізингу Компанія анонсуватиме пізніше).

На даний час на майданчиках Компанії є в наявності трактори  марок    КИЙ-14102 та МТЗ-82.1.26, які можна отримати  у фінансовий лізинг терміном на 3 роки.

З номенклатурою техніки і обладнання та умовами її поставки можна ознайомитись в розділі нової техніки на офіційному сайті Компанії: www. ukragroleasing.com.ua.

 
Техніка до весняно-польових робіт 2016 року

На замовлення сільгоптоваровиробників Національною акціонерною компанією «Украгролізинг» за процедурою відкритих торгів закуплено трактори марки ХТЗ-17221-21 у ТОВ «ТД ХТЗ» в кількості 40 одиниць.

21 березня 2016 року лізингоодержувачі Волинської та Тернопільської областей вже отримали перші 4 трактора цієї марки на умовах фінансового лізингу терміном на 3,5 роки за ціною 1 300 000 грн за одиницю.

Читати... [Техніка до весняно-польових робіт 2016 року]
 
ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України про новий склад Наглядової ради ДПАТ "НАК Украгролізинг"

 

 
Подяка від ТОВ "СПП ЛАНА" за вчасно передану сільськогосподарську техніку

Від імені диретора та колективу ТОВ "СПП ЛАНА" дякуємо НАК "Украгролізинг" та її Запорізькій філії за вчасно передану сільськогосподарську техніку для проведення весняно-польових робіт. Зазначаємо, що допомога НАК "Украгролізинг" була вкрай необхідною й корисною, оскільки ми дуже гостро відчували потребу в поповненні машино-тракторного парку. Слід також зазначити, що плідна співпраця господарства та НАК "Украгролізинг" на протязі багатьох років є запорукою розвитку сільськогосподарського виробництва.

Ще раз дякуємо й висловлюємо надію, на подальшу плідну співпрацю.


З повагою й побажанням успіхів, директор ТОВ "СПП ЛАНА" Л.І.Верещага.

 
Участь Компанії у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″, яка проходила з 2 по 4 березня на території стадіону “Арена Львів” та на якій презентували зразки своєї продукції представники близько 90 підприємств з 20 областей України та Республіки Польща.

На експозиції були представлені новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючі, запчастини, сучасні технології, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур учасників виставки: Agro.S Добросин, Hifi Filter Polska Sp. z o.o., ПП «Агрофон Плюс», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «АМАКО УКРАЇНА», ПП «Агро СМАП», Агрокомпанія Вінаві, ПП «Віта Агро», Дунаєвецький ливарно-механічний завод, ПрАТ «Західноукраїнська гірнича компанія», ТОВ «Інтек-Захід», ПП «Мнагор», ТОВ «Новоферт», НАК Львівська філія «Украгролізинг», ТОВ «Укрсільгоспмаш», ТОВ Хеммель-Україна, ТОВ «Агрімотор Україна», ТОВ «Агросервіс-СВ», ПрАТ «Ремонтно-механічний завод», ТОВ ТК «Альбіон», ТОВ «Алекс СО», ТОВ «Апріойл техно», ТОВ «АРТІ», ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», ТОВ «Велес-Агро ЛТД», ТОВ «Вюрт-Україна», ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)», ТОВ «Демікс», ТОВ «Запоріжкардандеталь», ТОВ «Компанія Арсенал 2002», Компанія «АРПАЛ», ТОВ «Кіровоградський насінневий завод», ТОВ «Констракшн Машинері», ТОВ «Красер Україна», ПП Лікос», СП ТзОВ «Олнова», ТОВ «М-Рад», ПП «МіМ», АТ «Ощадбанк», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «ХЗТФ «Моторімпекс», АТ «МОТОР СІЧ», ТОВ з ІІ «НовоФарм», ТОВ Спорт Оіл Україна, Піреус Банк, ТОВ «Престиж-Люкс ЛТД», ТОВ «Редуктор-комплекс», ТОВ «Скайлайн Софтвер», ТОВ «Ріля Україна», ТзОВ НВП «Техноваги», ПрАТ «Укрекспо-Процес», ТОВ «Укрсільгоспмаш», СК «Універсальна», ПП «Юком-Агро», ПНВП «Яр-Степ».

 

Окрім того, в межах виставки  відбулася конференція, на якій йшлося про розвиток сільського господарства в умовах сучасних викликів європейської інтеграції, новітні технології підживлення, а також фінансові можливості банківських установ та діючий порядок земельних торгів, законопроекти, що його змінюють. Окремо розглядалося питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.

Основною метою участі Компанії у весняній виставці було надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку та обладнання на початку посівної кампанії на умовах фінансового лізингу, які пропонує Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Проведено переговори з потенційними лізингоодержувачами, яких зацікавила співпраця з Компанією та підписано протоколи намірів на придбання техніки на умовах фінансового лізингу.

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 8

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини