Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 


Питання: Добрий день ! Маю успішний досвід роботи в лізинговій компанії "Керівником маркетингу / реклами та PR" (2 роки). Знаю про певні проблеми в цьому напрямку у Вашій компанії та готовий їх вирішити. Куди можна надіслати своє резюме? З повагою, Олексій

Відповідь:

За інформацією Ви можете звернутися в Управління кадрів за тел. 255-15-74, 289-35-88

Запитав: Олексій
Питання: добрий день, скажіть будь-ласка, я приватна особа чи можу , та на яких умов придбати у вас трактор

Відповідь:

З умовами отримання техніки в лізинг Ви можете ознайомитись на сайті Компанії, за більш детальною інформацією можна звернутись в Департамент лізингу за тел. 238-23-14, 255-16-49

Запитав: Станіслав
Питання: Прошу надати інформацію стосовно інвестиційного проекту з виробництва молока за участю японських фірм, який планується через "Украгролізинг".

Відповідь:

Інформацію Ви можете знайти на сайті НАК "Украгролізинг" в рубриках "Публікації про Компанію" та "Новини".

Запитав: Вячеслав
Питання: Скажіть будь-ласка яким нормативно правовим актом затверджено Перелік документів, які необхідно надавати перед одержанням техніки в лізинг

Відповідь:

Нормативно правовий акт - Положення про надання лізингових послуг Національною акціонерною компанією "Украгролізинг". Затверджено наказом НАК "Украгролізинг" від 22. 05. 2008 р. № 136.

Запитав: Мирослав
Питання: Чим відрізняється фінансовий лізинг від банківського кредиту?

Відповідь:

Головна різниця полягає в наступному. При банківському кредиті придбаний товар - це власність підприємства, а при фінансовому лізингу - власність на предмет лізингу настає з моменту сплати визначеної договором ціни та послідуючого укладання договору купівлі-продажу. Але при фінансовому лізингу у лізингоодержувача з"являються наступні можливості: - більш проста схема отримання предмету лізингу; - графік платежів складається відповідно до очікуваного грошового потоку; - отримання послуг з технічного сервісу.

Запитав: Орест Іванович
Питання: Я - приватний пiдприємець. Хочу придбати трактор в лiзинг, але бiльшiсть компанiй закрили своi кредитнi програми. Яка ситуація у Вас?

Відповідь:

НАК "Украгролізинг" продовжує роботу, спрямовану на придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до відповідних рубрик веб-сайту, або до представників філій Компанії.>

Запитав: Евгенiй Андрiйович
Питання: Я зареєстрований як фізична особа підприємець(вирощування с/г продукції) на протязі 3 місяці ,чи можу я як фізична особа отримати в лізинг с/г техніку?

Відповідь:

Так, ви можете стати претендентом на отримання техніки у лізинг, якщо Ви є суб’єктом підприємницької діяльності і профіль Вашої діяльності пов’язаний із сільгоспвиробництвом. Для цього Вам необхідно звернутися до регіональної філії «Украгролізингу», де Ви зможете отримати всі необхідні консультації та допомогу в оформленні документів.

Запитав: Василий
Питання: Я приватна особа , яка займається вирощуванням сільськогосподарської продукції. Маю 50 га землі. Чи можливо взяти колісний трактор, можна і бувший у використанні, в оренду?

Відповідь:

Діяльність НАК "украгролізинг" спрімована на надання сільськогосподарським товаровиробникам на умовах фінансового лізингу машин та обладнання, виробничих послуг, організацію технічного сервісу. Лізинг- це довгострокова оренда майна з послідуючим правом викупу його, умови якої відображені лізинговою угодою. Короткострокова ж оренда - це оренда майна без права його послідуючого викупу орендатором. Орендна плата при цьому вища ніж по лізингу. Якщо Вас цікавить довгострокова оренда (лізинг) то Ви можете звернутись в обласну філію Компанії для отримання в лізинг нового трактора терміном на 5-7 років. Якщо ж Вас влаштовує потримана техніка, то Ви маєте змогу отримати у повторний лізинг відремонтований у 2005 році на спеціалізованих ремонтних підприємствах необхідний трактор (ХТЗ або ЮМЗ) строком на 2-3 роки.

Запитав: Вадим Миколайович
Питання: Я став фермером і отримав 60 га землі. Чи можу взяти с\г техніку в лізинг, на яку максимальну суму та на який термін?

Відповідь:

Для отримання техніки у лізинг необхідно надати Компанії лист-замовлення та документи, які перелічені на цьому сайті у розділі "Умови надання техніки у лізинг". Замовлення розглядаються і приймається рішення щодо укладання договору на визначений термін.

Запитав: Юра
Питання: Як отримати інформацію щодо надання техніки на лізингових умовах підприємствам, що займаються вирощуванням овочевих культур

Відповідь:

Надання техніки в лізинг для таких підприємств надається на загальних умовах відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу та заходи за операціями фінансового лізингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.12. 2003 р.№ 1904, НАК "Украгролізинг" поставляє на умовах фінансового лізингу техніку, яку включено до Переліку сільськогосподарської і переробної техніки, закупівля якої фінансується за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постійно діючою Конкурскою комісією Мінагрополітики України та погодженого Міжвідомчою експертною радою з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільськогосподарських товаровиробників.

Запитав: Олена________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини