Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії ЗРОШЕННЯ – ШЛЯХ ДО ДОСТАТКУ. ЗА ЗРОШЕННЯМ МАЙБУТНЄ!
ЗРОШЕННЯ – ШЛЯХ ДО ДОСТАТКУ. ЗА ЗРОШЕННЯМ МАЙБУТНЄ!
Вівторок, 31 травня 2016, 16:33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 травня у селі Новокаїри Бериславського району відсвяткували День поля. Грандіозне святкування проходило в ПП «АФ «Миловська».

В рамках святкування пройшло обговорення нагальних питань для сільгоспвиробників південних регіонів - питань зрошення. Фермери, гості заходу мали можливість ознайомитися з дощувальними машинами «Фрегат» виробництва ПАТ «Завод «Фрегат». Представники Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» розповіли про переваги придбання дощувальних машин через Компанію.

 

 

Керівник підприємства Ігор Йосипенко звернувся до гостей заходу:


- Херсонська область вважається зоною ризикованого землеробства, і використання поливної техніки безпосередньо впливає на якість врожаю. Раніше на Херсонщині зрошуваних земель було більше двох мільйонів, сьогодні - це приблизно 300 тисяч гектар. Працюючи кілька років на богарі, ми, зваживши всі за і проти наявності зрошування, зробили для себе висновок, що потрібно докласти максимум зусиль для відновлення зрошення, - розповів В. Йосипенко.

 

Ігор Васильович розповів, що силами колективу було відновлено зрошення. На полях поставили перші «фрегати», запустили, випробували, порахували, результатом залишилися задоволені. Завдяки «Украгролізингу» придбали дві машини, які відпрацювали сезон, і очікування виправдалися. У цьому році керівник підприємства з колективом прийняли рішення і придбали ще дві машини. На сьогодні підприємство має 4 фронтальних машини виробництва заводу «Фрегат».

 

- На сьогоднішній день на зрошенні у нас 450 гектарів, плануємо незабаром збільшити площу до 800 га. Я думаю, що наші плани по збиранню врожаю здійсняться, і ми будемо ставити питання про придбання ще двох машин через Національну акціонерну компанію «Украгролізинг». Вважаю, що за зрошенням майбутнє. Наше підприємство робить усе можливе для того, щоб відновити зрошення, щоб у нас був стабільний і прогнозований урожай, - підкреслив В. Йосипенко.

 

Директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної адміністрації Олександр Паливода подякував Ігоря Йосипенка за роботу з відновлення зрошення та популяризацію вітчизняного виробника.

 

- Сьогодні в області робота спрямована на допомогу аграріям по  відновленню зрошення. У Херсонській області діють 3320 дощувальних машин з них 2988 це машини типу «Фрегат». За 2015 рік куплено 40 дощувальних машин, з них 24 «Фрегат». Тому цей сегмент дуже важливий для Херсонщини, так як це є запорукою гарного врожаю,- зазначив А. Паливода.

 

- Ми поставили 31 машину в різні господарства на території України, а це приблизно     55 мільйонів гривень. З тієї кількості, яку я назвав, ми фактично чверть продукції, зробили поставки саме для сільгоспвиробників Херсонської області - це 12 машин, і більш ніж 25 мільйонів гривень. Сподіваємося і надалі продовжувати співпрацю із заводом вже в нових умовах. Зараз «Фрегат» продемонструє свою ефективність, і, сподіваюся, так і господарства зможуть також сказати, що з використання машини зросла врожайність, - розповів генеральний директор Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» Олександр Процюк. (За матеріалами інформаційного агентства «Херсонщина за День»).

 

 

 

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини