Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
УКАБ та Земельна спілка України підписали угоду про співпрацю

 

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та асоціація «Земельна спілка України» підписали угоду про співпрацю, мета якої - захист прав та інтересів учасників земельного ринку (сільськогосподарських підприємств), розвиток земельних відносин, зменшення ризиків при операціях з землею та сприяння покращенню інвестиційного клімату в Україні.

«Вочевидь, тематика земельних відносин набуватиме все більшої ваги в контексті майбутнього завершення земельної реформи в Україні. На наше переконання, фахова допомога Земельної спілки України дозволить УКАБ і членам асоціації більш оперативно адаптуватись до очікуваних законодавчих змін та оперативно враховувати їх у своїй діяльності», - коментує підписання угоди Володимир Лапа, генеральний директор УКАБ.

В рамках співпраці УКАБ і Земельна спілка України інформуватимуть суспільство та професійне товариство про стан та перспективи розвитку земельного ринку, сприятимуть створенню належних умов для розвитку земельного ринку, землекористування та охорони земель, сприятимуть покращенню інвестиційного клімату для суб’єктів, які займаються виробництвом сільськогосподарської продукції та сприятимуть зменшенню ризиків для інвесторів.

Планується проведення науково-практичних конференцій, методичних та навчальних семінарів, «круглих столів».

УКАБ

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини