Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2018»
Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2018»
Субота, 23 червня 2018, 14:50

 

20-22 червня 2018 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) пройшов спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2018». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

 

У програмі заходу відбулись: випробування обприскувачів на смузі з перешкодами: Agrifac, Amazone, Apache, Berthoud, Jacto, Lemken, Maschio Gaspardo, Horsch та інші; показ в роботі кормозаготівельної, посівної та грунтобробної техніки; огляд посівів на демо-ділянках: БТУ-Центр, ВНІС, Дунай Агро, Ікараі, MAЇС, Укравіт, Agrimatco, Bayer, Dr. Green, KWS, Limagrain, Nufarm, RWA, Saaten Union, Stoller, Unifer та ін.; спеціальна експозиція з технологій вирощування сої від асоціації «Дунайська соя»; технології підземного та надземного зрошення на закладених ділянках; технічні семінари на тему збереження здоров‘я грунтів та ефективне внесення ЗЗР; порівняння посівів зернових та пропашних сівалок на полі.

У Дні поля заочно прийняли участь представники філії «Київобллізинг» на чолі з директором Желяком Володимиром Вікторовичем.

Відвідувачам було роздано інформаціно-довідкові матеріали щодо діяльності Компанії та надана фахова консультація щодо передачі техніки на умовах лізингу.

Звертаємо увагу на те, що Компанія на сьогоднішній день готова поставити потенційним лізингоодержувачам у стислі терміни будь-яку техніку та обладнання на найвигідніших умовах.


 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини