Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10(044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»
Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»
Четвер, 22 червня 2017, 15:51

21-23 червня 2017 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) проходить спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

У програмі заходу – демонстрація більше 120 зразків сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва, показ техніки в роботі, огляд понад 60 демонстраційних ділянок перспективних сортів та гібридів, засобів захисту та живлення рослин, а також виставки товарів та послуг для АПК.

Крім того, на зазначеному заході представлено 22 заводи вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, в тому числі багаторічні партнери Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»: ТОВ «Лозівські машини», ТДВ «Львівагромашпроект», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ТОВ «Агромаш-Калина», ТДВ «Брацлав», ТОВ «Техноторг» та ін.

На відкритті з урочистою промовою виступили: керівник проекту кооперації «Німецько-український Аграрний демонстраційний та навчальний центр (АДНЦ)» Уве Кафтан, керуючий директор DLG International Бернд Кох, директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого В.І. Кравчук.

День поля відвідали і представники Департаменту технічної політики Компанії на чолі з директором Равлюком Віталієм Васильовичем.

Відвідувачам було роздано інформаціно-довідкові матеріали щодо діяльності Компанії та надана фахова консультація щодо передачі техніки на умовах лізингу.

Звертаємо увагу на те, що Компанія на сьогоднішній день готова поставити потенційним лізингоодержувачам у стислі терміни усю гаму техніки, яка представлена на Міжнародному дні поля.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


 
 
 

Про компанію Про фінансовий лізинг Умови надання Законодавча база Питання та відповіді Новини Державні закупівлі

CC by SA 3.0, 2010-2015 "Украгролізинг"