Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Участь Компанії у ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019»
Участь Компанії у ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019»
Четвер, 20 червня 2019, 15:51

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019», яка проходила з 4 по 7 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».

«АГРО-2019» - найкрупніша агропромислова виставка СНД та Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

У виставці прийняло участь більше 1300 підприємств з 17 країн світу.

У рамках «Агро-2019» були представлені наступні тематичні експозиції: ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія, Animal’Ex, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo, «ECO HOUSE», «Сучасний Фермер» та ін.

У заході взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр України, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства, керівники органів місцевої влади, журналісти та інші.

Були представлені провідні вітчизняні та зарубіжні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання з більшістю яких співпрацює Компанія, а саме: ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Цеппелін Україна», ТОВ «ТД «Гомсільмаш-Україна», ПАТ «АвтоКрАЗ», ТОВ «Агрофірма «Аркона», ТОВ «Амако Україна», ТОВ «Клаас Україна», ТОВ «Маскіо-Гаспардо Україна», ПАТ «Бердянські жниварки», ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка», ТДВ «Брацлав»,  ДП «Делаваль», ПП «Завод «Комсомолець», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш»,   ТДВ «Львівагромашпроект», ПАТ «Могилів-Подільський машзавод», ПП «Сампо», ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Українська овочева компанія», ПрАТ «Уманьферммаш» і т.д.

Експозиція Компанії була представлена в павільйоні № 9А та на відкритому майданчику демонстрацією трактора ХТЗ-242К.20.

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019», яка проходила з 4 по 7 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».
 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини