Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 
Переваги фінансового лізингу

Придбавати  техніку вітчизняного виробництва  на умовах фінансового  лізингу на сприятливих умовах державної програми є вигідною інвестиція для підприємств, задіяних в агропромисловому секторі країни. Не дотація, це радше державна інвестиція у підтримку сільгосптоваровиробника, своєрідний різновид кредиту, але з м’якими умовами. У виробника з’являється можливість  придбати техніку, обладнання за доступною ціною. Розрахунок вартості відбувається винятково в момент здійснення угоди.  Подальша інфляція не впливає негативно, а скоріше позитивно у нинішній час. Окрім цього в сфері надання послуг з фінансового лізингу в аграрному секторі  торгівельні націнки істотно знижені, а терміни кредитування навпаки, збільшені. Такий підхід не тільки робить підприємства платоспроможними в складні періоди, але й дає можливість розвиватися компаніям, які займаються виробництвом сільгосптехніки. Додам, що донедавна відсутність замовлень мало не «пустили по світу» машинобудівні підприємства цієї галузі. Сьогодні ситуація частково змінюється, незважаючи на складний час.

Лізинг це одна із альтернативних форм кредитування.  Умови усе ж лояльніші, ніж у банківській сфері. Там чималий перший внесок, не гнучкий графік виплат і кабальні умови зі штрафними санкціями за їх не виконання.  Можна сказати, що тут більше партнерства, ніж кредитування. Лізингова угода лояльніша.

До порівняння:

Перший внесок в банк  за передане в  лізинг майно( обладнання, устаткування) дорівнює 22-30% загальної вартості техніки, а відсоток комісійних становить близько 17-20%

Перший внесок 10%, а відсоток комісійних у лізинговій схемі стабільний, зафіксований  і становить 7% річних вартості взятої у лізинг техніки й устаткування

Графік банківських виплат жорсткий, відхилення карається штрафами

Графік виплат лізингових платежів узгоджується з лізингоотримувачем. Він зручний, пристосований до сезонного виробництва.

 

І лізинг, і банківський кредит базуються на одних і тих самих принципах: зворотності, терміновості, платності. Але є й відмінності. Основна те, що учасники лізингових операцій оперують не коштами, а майном. Іноді лізинг класифікують як товарний кредит в основні фонди. Тобто він не є формою майнового кредиту, відтак аж ніяк не збільшує за бухгалтерією її активи й звільняє від сплати податку на це майно. Лізингові платежі ставляться на витрати на виробництво ( собівартість) лізингоотримувача - сільгосптоваровиробника й відповідно це знижує оподаткування прибутку.

Окрім того, господарство, обравши лізинг, отримує кредитування,обновляє виробничі фонди, здобуває дорогу техніку, але при цьому не відчуває різкого фінансового напруження. До прикладу, фермер до сезонних робіт отримує комбайн за ціною ( умовно) 2,6 млн. грн., заплативши 260 тис. грн., на першому етапі, одразу починає працювати.

Результати більш ніж чотирнадцятилітнього досвіду на ринку України Національної акціонерної компанії  «Украгролізинг» досить позитивні та рахуються одними з найкращих. Останні роки обсяг лізингових угод збільшився вдвічі, а це більше 4 млрд. грн.  Селяни-одноосібники дедалі охоче обирають лізинг.

Найпоширеніша програма для аграріїв в Національній акціонерній компанії «Украгролізинг»  – фінансовий лізинг терміном до 3 років з поквартальною сплатою лізингових платежів, який дозволяє виплачувати техніку чи обладнання сезонно. Характерно, що перші клієнти вже виплатили свої зобов’язання, багато хто одержав техніку й устаткування у повну власність. Ті, хто вдало здійснив першу спробу повертаються за новою технікою, з’ясувавши для себе вигідність механізму лізингу.

Явними перевагами наразі є вирішення проблеми фінансування й придбання техніки; організація виробництва без зволікання на отримання техніки; можливість  випробувати техніку до її повної оплати та придбання у власність; захищеність від інфляції (так як ціна встановлюється  і фіксується на момент укладання угод; не задіяний позичковий капітал; лізингові платежі можуть надходити від реалізації вирощеної чи виробленої продукції підприємства; податкове законодавство припускає для лізингових угод систему прискореної амортизації, тобто додаткових податкових пільг не тільки орендареві, але й орендодавцеві; лізинг звільняє орендаря від процедур і витрат, пов’язаних із володінням майном, тому що юридичним власником залишається орендодавець; в орендаря є можливість викупити техніку й устаткування по номінальній або залишковій вартості по закінченню договору лізингу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини