Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Партнер для лізингу - відповідальний сільський господар
Партнер для лізингу - відповідальний сільський господар
Понеділок, 07 червня 2010, 16:10

Чергове розширене засідання правління Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» відбулося 3 червня 2010 року під головуванням голови правління Миколи ШПАКА за участю радника віце-прем’єр-міністра України з питань АПК Володимира Іванишина та директорів усіх обласних філій «Украгролізингу». Підбито підсумки роботи Компанії протягом чотирьох місяців нинішнього року і накреслено перспективи подальшої роботи.
З аналітичною доповіддю виступив перший заступник голови правління НАК «Украгролізинг» Євген ЦІП. Зокрема, підкреслено, що основним критерієм діяльності Компанії є виконання завдань з повернення лізингових платежів та погашення боргів попередніх періодів. За І квартал 2010 року планові платежі філіями виконані на 102 відсотки. 14 філій виконали планові платежі на 100 і більше відсотків. Серед них, наприклад, Вінницька (158 %), Сумська (139 %), Житомирська (123 %), Запорізька (120 %) та інші. Відставання зафіксовані у Рівненській (52 %), Харківській (80 %), Кіровоградській (81 %), Закарпатській (83 %), Івано-Франківській (83 %), Миколаївській (83 %) філіях та у ДП «Кримагролізинг» (65 %).

Значно покращилась ситуація із поверненням лізингових платежів у квітні 2010 року. Загалом по філіях повернення у квітні склало 111 відсотків, план квітня виконали і перевиконали 17 філій.

Разом із поверненням лізингових платежів основним видом діяльності НАК «Украгролізинг» була і залишається поставка техніки та обладнання сільгосптоваровиробникам на умовах фінансового лізингу.

У 2010 році Компанією укладено 13 договорів поставки із заводами- виробниками на загальну суму 54,3 млн. грн. і перераховано коштів в сумі 26,0 млн. грн., зокрема, таким виробникам:

- ВАТ «Брацлав» 9,6 млн. грн.
- ТОВ «Укравтозапчастина» 2,5 млн. грн.
- ВАТ «Харківський тракторний завод» 1,7 млн. грн.
- ТОВ «Укр-Пак» 2,7 млн. грн.

Нинішнього року вже передано в лізинг 199 одиниць техніки та обладнання на загальну суму 34,0 млн. гривень, а саме:

- 77 тракторів на суму 14,4 млн. грн.,
- 5 зернозбиральних комбайнів на суму 4,3 млн. грн.,
- 52 од. ґрунтообробної та посівної техніки на суму 4,0 млн. грн.,
- 65 од. іншої техніки та обладнання на суму 11,6 млн. грн.

Найбільше техніки отримали господарства Вінницької, Волинської, Дніпропетровської та Одеської областей.

– Компанія значну увагу приділяє також питанню вилучення і передачі у повторний лізинг або реалізації за договорами купівлі-продажу техніки, вилученої у неплатників, що роками зберігається на виставкових майданчиках або у господарствах різних регіонів, – наголосив Є.ЦІП.

– Практика показує: якщо лізингоодержувач припиняє виплату лізингових платежів, то це, як правило, сигнал про те, що лізингова техніка найближчим часом буде зруйнована або розукомплектована. Саме через це керівництвом «Украгролізингу» було прийнято рішення організувати ретельну перевірку технічного стану лізингової техніки, яка перебуває у лізингоодержувачів-боржників. Департамент технічного розвитку та корпоративних прав перевірив 334 одиниць сільськогосподарської техніки у 50 лізингоодержувачів Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей. В результаті визначено фактичне місцеперебування всієї техніки, її технічний стан оглянуто із залученням представників Держтехнагляду України. Відповідна робота вже почала давати ефект: у перевірених лізингоодержувачів зменшилася заборгованість, усі вони вчасно пройшли щорічний техогляд, філії чітко знають фактичну наявність лізингової техніки.

Голова правління НАК «Украгролізинг» Микола ШПАК висловив рішучість щодо наведення чіткого порядку і вимогливого ставлення до неплатників і боржників:

– Ми не сприйматимемо жодних відмовок чи полеміки, наш стиль – це дисципліна і конкретні дії. Кожен лізингоодержувач-боржник одразу ж береться на контроль філією та відповідними службами центрального офісу, розписуються відповідальні за роботу із ним, конкретні дії і терміни сплат.

– Сьогодні в українському селі вже сформувався клас грамотних, відповідальних господарів, які здатні ефективно користуватися технікою, взятою в лізинг, отримувати при цьому гарні результати та вчасно розраховуватися з нашою Компанією, а отже і з державою, – підсумував голова правління Микола ШПАК. – Тому нині завдання обласних філій – позбуватися сумнівних партнерів, забирати у них техніку, а натомість шукати саме ефективних лізингоодержувачів, наших потенційних клієнтів. Аби лізингова техніка потрапляла у надійні руки сільгосптоваровиробників, здатних вміло конкурувати на сучасному аграрному ринку.

 

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини