Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Ветеранів в «Украгролізингу» зібрав Новий Рік
Вівторок, 08 січня 2013, 11:09

Завдяки Компанії «Украгролізинг» напередодні новорічних і різдвяних свят зустрілися  ветерани-аграрники. До затишного залу на Мечникова, 16-А їх запросила організація ветеранів війни та праці інженерної служби АПК.

Читати... [Ветеранів в «Украгролізингу» зібрав Новий Рік]
 
Правительство Украины утвердило новый состав набсовета "Украгролизинга"
Середа, 26 грудня 2012, 15:07

Кабинет министров Украины утвердил новый состав наблюдательного совета государственного ПАО "Национальная акционерная компания "Украгролизинг".

Соответствующее постановление №1171 от 28 ноября 2012 года обнародовано на сайте правительства.

Читати... [Правительство Украины утвердило новый состав набсовета "Украгролизинга]
 
«Украгролізинг» на «АГРО-2012»
Понеділок, 10 вересня 2012, 10:59

«Украгролізинг» на «АГРО-2012»

 

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» взяла активну участь у

XXІV Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО -2012" – найбільшій сільськогосподарській виставці в Україні, яка відбувалася  5-8 вересня 2012 року в Києві у Національному виставковому центрі України.


 

У рамках виставки відбулися: міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки; спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій; виставка рослинних енергоресурсів “Біопаливо-2012?; виставка тваринництва та ветеринарної медицини; спеціалізована виставка конярства та кінного спорту; виставка рибного господарства та рибальства; плодоовочевий форум; виставка грибної індустрії, тощо.

З початком роботи виставку привітав Президент України Віктор Янукович.

ДПАТ «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» цьогоріч було представлено на «АГРО» двома виставковими стендами – у першому та дев’ятому павільйонах Виставкового центру. Це дало можливість розширити коло спілкування спеціалістів Компанії безпосередньо із сільгосптоваровиробниками, з виробниками вітчизняної агротехніки, а також із науковцями, фінансистами, аналітиками, журналістами  та представниками профільних міністерств та відомств.

Протягом чотирьох робочих днів виставки спеціалісти різних департаментів «Украгролізингу» надавали кваліфіковані консультації відвідувачам «АГРО-2012» щодо умов, за якими можна вигідно отримати сільгосптехніку у фінансовий лізинг, акцентувалися на перевагах державних лізингових програм. Сільгосптоваровиробникам, фермерам пропонувався перелік техніки, яку вони можуть отримати, ставши клієнтами «Украгролізингу». Для відвідувачів «АГРО» демонструвався новий відеофільм-презентація «Украгролізингу», героями якого є представники селянських господарств, котрі вже стали постійними партнерами Компанії, та керівники провідних вітчизняних підприємств – виробників сучасної сільгосптехніки для села.

Відвідувачі стендів «Украгролізингу» заповнили десятки анкет, в яких залишили свої побажання щодо співробітництва із Компанією. Тепер аналітичні служби «Украгролізингу» систематизують цю інформацію. А висновки з неї стануть орієнтиром для подальшої роботи Компанії щодо забезпечення аграріїв сільгосптехнікою, яка користується найбільшим попитом серед представників малого та середнього агробізнесу.

Прес-служба


 
Ветерани залишаються оптимістами

На зворушливу зустріч напередодні свята Перемоги у перші травневі дні збиралися ветерани аграрної галузі. Радість спілкування їм традиційно дарує Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Увагою та піклуванням Компанії оточені понад двісті поважних людей, доля яких пов’язана із сільським господарством та інженерною службою АПК.

Читати... [Ветерани залишаються оптимістами]
 
«Украгролізинг» розпочав співробітництво із азербайджанськими колегами
Четвер, 01 грудня 2011, 12:23

Наприкінці листопада делегація Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» з робочим візитом відвідала Азербайджанську Республіку на запрошення Міністерства сільського господарства Азербайджану та Відкритого акціонерного товариства «Агролізинг».

Читати... [«Украгролізинг» розпочав співробітництво із азербайджанськими колегами]
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 17 з 29

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини