Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії
Результати конкурсного відбору на посаду генерального директора НАК "Украгролізинг"
П'ятниця, 06 листопада 2015, 15:02

Згідно із оприлюдненою на офіційному сайті Кабінету Міністрів України інформацією, постійно діюча комісія про проведенню конкурсного відбору керівників державних підприємств, управління якими здійснює Кабінет Міністрів, визначила переможцем конкурсу на посаду генерального директора НАК "Украгролізинг" ПРОЦЮКА Олександра Вікторовича.

Офіційне джерело: КМУ

 

 
ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ
Вівторок, 15 вересня 2015, 11:59

"ФРЕГАТ" В ЛІЗИНГ

 

 

 

Дощувальна техніка "Фрегат", яка переважно застосовувалась аграріями з південної частини України, на сьогоднішній день користується великим попитом і серед агропідприємств інших регіонів. Через зростаючу посушливість клімату в північних та центральних областях України і, як наслідок, розширення зони ризикового землеробства, наразі рекомендують вирощування сільгоспкультур, що зазвичай вирощувались на півдні країни, - для забезпечення ефективного сівообороту.

 

 

В таких умовах підприємствам галузі сільського господарства доводиться адаптуватись до нових агрокліматичних умов праці, в яких отримати урожай без використання штучного поливу досить малоймовірнио, а іноді й неможливо. Завод «Фрегат» - єдиний вітчизняний виробник зрошувальної техніки, разом з Національною акціонерною компанією «Украгролізинг», докладають максимум зусиль, щоб забезпечити нашим сільгоспвиробникам безболісний перехід до нових методів роботи, шляхом надання їм можливості придбання необхідної техніки для поливу на вигідних умовах.

 

Історія партнерських взаємовідносин Завода «Фрегат» та НАК «Украгролізинг» почалась давно і має позитивну динаміку розвитку. Компанія «Украгролізинг» є державною лізинговою компанією, яка надає в лізинг сільськогосподарську техніку на вигідних умовах: передоплата становить не менш ніж 10%, за користування технікою лізингоотримувач платить 7% річних її невідшкодованої вартості, термін лізингу – до 5 років. Окрім вищезазначених, найбільш вагомою перевагою роботи з НАК «Украгролізинг» є фіксовані ціни на техніку в національній валюті – гривні, без прив’язки до курсу долара США.

 

Лише за останні три роки завод «Фрегат» здійснив поставку до Украгролізингу двадцяти трьох дощувальних машин «Фрегат» різних типів та модифікацій, які передані в лізинг та успішно екплуатуються агропідприємствами Херсонської, Миколаївської, Одеської та Харківської областей. До кінця поточного року запланована поставка дощувальних машин ДМУ «Фрегат» і ДМФ «Фрегат» з метою передачі в лізинг як підприємствам, які вже мають позитивний досвід роботи з державною лізинговою компанією, так і новим лізингоотримувачам.

Читати... [ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ]
 
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 804-р
Четвер, 13 серпня 2015, 09:29

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 804-р

затверджено фінансовий план Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" на 2015 рік

 
Розпорядження Кабінету Міністрів України №736-р
Середа, 29 липня 2015, 08:43
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року №736-р на Процюка Олександра Вікторовича тимчасово покладено виконання обов'язків генерального директора Національної акціонерної компанії "Украгролізинг".

 

 

 

 
Незабутній відпочинок на Волині
Середа, 22 липня 2015, 00:00
Ті, хто гарно працюють, – вміють і добре відпочивати. Дружня компанія наших колег з «Украгролізингу» є лише підтвердженням цього правила. 17-19 липня відбулась колективна поїздка до м. Щацьк, аби провести незабутні вихідні на березі найбільшого, неймовірно мальовничого озера Світязь. Як говорить легенда, колись Полісся було морем, а в ньому плавали кити. А потім, коли море висохло, лишилося лише найглибше його місце - там, де зараз озеро Світязь. А кит, який лишився тут, перетворився на казковий куточок землі з романтичною назвою «Острів закоханих».

Триденна подорож передбачала не лише відпочинок на природі, але й відвідини багатьох цікавих і самобутніх місць Волині. Ми побували у Свято-Троїцькому жіночому монастирі і дізнались про історію заснування цієї фортеці православ’я. Також найкращі враження лишили зелені затінки тунелю закоханих у містечку Клевань неподалік від Рівного та незламні стіни Корецької фортеці, залишки яких встояли під натиском часу. А замок Любарта в Луцьку став чудовим завершальним спогадом.

Але найголовніше – це люди. Щирі, гостинні, привітні. Наші колеги та друзі з Волинської філії влаштували настільки теплий та гостинний прийом, що враження не стихають і по сьогодні. Величезне, гаряче спасибі директору Волинської філії Люльці Григорію Івановичу, а також всім, чиїми неймовірними стараннями наш відпочинок став чудовою пригодою. Смак рибної юшки будемо пам’ятати ще довго!

Окрема подяка і керівництву НАК «Украгролізинг» в особі голови профкому і директора Департамента лізингу Ціомальчука Олександра Леонідовича та начальника відділу кадрів Берегового Миколи Володимировича – за підтримку, організацію заходу, а також за те, що дали нам змогу відчути себе не просто колегами, а родиною, теплим колом друзів, які вміють незабутньо проводити час.

 

 

 

 

 

 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінка 11 з 31________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини