Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Незабутній відпочинок на Волині
Незабутній відпочинок на Волині
Середа, 22 липня 2015, 00:00
Ті, хто гарно працюють, – вміють і добре відпочивати. Дружня компанія наших колег з «Украгролізингу» є лише підтвердженням цього правила. 17-19 липня відбулась колективна поїздка до м. Щацьк, аби провести незабутні вихідні на березі найбільшого, неймовірно мальовничого озера Світязь. Як говорить легенда, колись Полісся було морем, а в ньому плавали кити. А потім, коли море висохло, лишилося лише найглибше його місце - там, де зараз озеро Світязь. А кит, який лишився тут, перетворився на казковий куточок землі з романтичною назвою «Острів закоханих».

Триденна подорож передбачала не лише відпочинок на природі, але й відвідини багатьох цікавих і самобутніх місць Волині. Ми побували у Свято-Троїцькому жіночому монастирі і дізнались про історію заснування цієї фортеці православ’я. Також найкращі враження лишили зелені затінки тунелю закоханих у містечку Клевань неподалік від Рівного та незламні стіни Корецької фортеці, залишки яких встояли під натиском часу. А замок Любарта в Луцьку став чудовим завершальним спогадом.

Але найголовніше – це люди. Щирі, гостинні, привітні. Наші колеги та друзі з Волинської філії влаштували настільки теплий та гостинний прийом, що враження не стихають і по сьогодні. Величезне, гаряче спасибі директору Волинської філії Люльці Григорію Івановичу, а також всім, чиїми неймовірними стараннями наш відпочинок став чудовою пригодою. Смак рибної юшки будемо пам’ятати ще довго!

Окрема подяка і керівництву НАК «Украгролізинг» в особі голови профкому і директора Департамента лізингу Ціомальчука Олександра Леонідовича та начальника відділу кадрів Берегового Миколи Володимировича – за підтримку, організацію заходу, а також за те, що дали нам змогу відчути себе не просто колегами, а родиною, теплим колом друзів, які вміють незабутньо проводити час.

 

 

 

 

 

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини