Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Названо перших партнерів для НАК «Украгролізнг»
Названо перших партнерів для НАК «Украгролізнг»
Четвер, 28 січня 2010, 19:04

Міжвідомча експертна рада з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільськогосподарських товаровиробників погодила перелік і граничні ціни на техніку, що закуповуватиметься НАК «Украгролізинг» у 2010 році за рахунок коштів державного бюджету для подальшої передачі її у фінансовий лізинг.


Названо перших партнерів для співробітництва із «Украгролізингом» цього року. Ними стали найкрупніші підприємства-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, зокрема: ВАТ «Харківський тракторний завод ім..С.Орджонікідзе», ДП ВО «Південний машинобудівний завод ім..О.Макарова, ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», ТОВ СУРВП «Дон-Лан», ТОВ «Агро-Союз», ВАТ «Червона зірка», ВАТ «Брацлав», ТОВ «ВО Техна» – загалом понад 30 українських виробників, з якими Компанія працює вже упродовж кількох років.

Перевірені роками співробітництва партнери «Украгролізингу» продаватимуть Компанії продукцію, на яку вже надійшли замовлення від сільгосптоваровиробників. Особлива перевага у придбанні техніки надаватиметься підприємствам, орієнтованим на впровадження новітніх технологій. Саме на їх високопродуктивну техніку робить ставку НАК «Украгролізинг», прагнучи забезпечити аграріїв найсучаснішими комплексами ефективних машин для сільгоспвиробництва.

Заводи-постачальники частково змінили ціни на свою продукцію, аргументуючи їх зростання здорожчанням новітнього обладнання, використаного для модернізації процесів виробництва сільськогосподарської техніки.

Прес-служба НАК "Украгролізинг"

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини