Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Міжнародний агропромисловий експо-фест «AGROSHOW Ukraine 2018» в м.Черкаси
Міжнародний агропромисловий експо-фест «AGROSHOW Ukraine 2018» в м.Черкаси
Середа, 23 травня 2018, 15:18

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародному агропромисловому експо-фесті «AGROSHOW Ukraine 2018», який проходив у м.Черкаси  на території аеропорту з 16 по 19 травня ц.р.

 

«AGROSHOW Ukraine 2018» орієнтований як на дрібних та  середніх фермерів, так і на великі господарства.

 

Серед ключових тем були – вирощування, удобрення та захист  зернових та технічних культур, сортовий насіннєвий матеріал, сільсьгосподарська техніка та обладнання, запчастини для сільськогосподарської техніки та обладнання, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології тощо.

Захід проводився за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та Департаменту розвитку агропромислового комплексу Черкаської області. Організаторами виступили компанії «РДО Україна», «APIS», «Укрпошта», автопартнери «NEWTON», «Bosch Service», «Peugeot», «Mitsubishi motors».

На виставці було представлено техніку таких вітчизняних та зарубіжних  виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, як: компанія «РДО Україна», ТОВ «АІС», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Уманьферммаш», ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Агро-Альянс», ТОВ «Ерідон Тех», компанії CLAAS, CNH, LEMKEN, VERSATILE та інших,  а також представлено в асортименті автомобільну техніку компаній Mitsubishi, RENAULT, Volkswagen тощо.

В проведенні «AGROSHOW Ukraine 2018» приймали участь фінансові структури – «Укрексімбанк» та «Kredobank».

Під час проведення заходу працівники Компанії розповсюджували інформаційно-довідкові матеріали щодо умов надання техніки в лізинг.  Були проведені перемовини  з керівниками господарств Черкаської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей на предмет можливості отримання ними  техніки в лізинг.

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини