Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2019»
Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2019»
Вівторок, 01 жовтня 2019, 15:55

Міжнародна агропромислова виставка

«АГРОЕКСПО-2019»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2019», яка проходила з 25 по 28 вересня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.

Організатори виставки: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів».

У виставці взяли участь 585 компаній-експонентів.

Традиційно під час роботи виставки пройшов ряд семінарів, конференцій, панельних дискусій. Відбулась панельна дискусія Федерації роботодавців України, присвячена зверненню аграріїв та машинобудівників до Президента України зберегти державну програму підтримки сільгоспмашинобудування – у зв’язку з тим, що у проекті бюджету-2020 відсутні кошти на програму часткової компенсації вартості вітчизняної сільгосптехніки.

Експозиція Компанії була представлена в павільйоні корпоративним стендом, а також двома тракторами МТЗ-82.1 та Беларус-1221.2.

Були проведені переговори з представниками провідних вітчизняних заводів-виробників, а саме: АТ «ХТЗ», ПАТ «Ельворті», ТОВ «Завод Кобзаренка»,  ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Агромаш-Калина», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» та ін. Було досягнуто домовленість щодо поставок техніки в цьому році та перспективи на наступний рік, обговорено цінову політику на їхню продукцію.
Проведені переговори з представниками індійського виробника тракторів «Mahindra & Mahindra Limited» щодо подальшої співпраці та реалізації їхньої техніки через систему фінансового лізингу.

Також прийнято участь у демонстраційних показах техніки та проведено робочі зустрічі з представниками заводів щодо закупівлі сільськогосподарської техніки.

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини