Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії Кваліфікована розмова про ресурси для агросектору
Кваліфікована розмова про ресурси для агросектору
Середа, 09 грудня 2009, 13:09

Представники НАК «Украгролізинг» взяли участь у Другій міжнародній конференції «Ринок матеріально-технічних ресурсів: ключовий фактор розвитку аграрного сектору», яка відбулася 2 грудня у Конгрес-холі «Президент Отелю» (Київ).
«Украгролізинг» виступив партнером в організації форуму, яким опікується Аналітичний центр УкрАгроКонсалт спільно з компанією Байєр КропСайєнс та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Конференція налічувала понад 120 учасників з України, Франції, Німеччини. Упродовж двох сесій та підсумкового круглого столу виступили провідні експерти банківського сектору, поставщики обладнання, насіння та засобів захисту рослин, а також профільні фахівці Міністерства аграрної політики України.

Дискусії щодо основних тенденцій та перспектив ринку матеріально-технічних ресурсів України та Причорноморського регіону сприятимуть кращому розумінню ситуації на світовому та українському ринках.


Із розгорнутою доповіддю «Фінансування закупок аграрної техніки та обладнання в умовах зниження ролі банківських структур в аграрному виробництві» виступив заступник Голови правління НАК «Украгролізинг» Олександр НЕЩОТНИЙ. Він, зокрема, наголосив на необхідності докорінної модернізації матеріально-технічної бази аграрного виробництва. І, як підтверджує досвід інших країн, суттєво прискорити цей процес можна з допомогою залучення інвестицій і використання їх через механізми фінансового лізингу. Тим паче, сьогодні, в кризових умовах, коли кредитні ресурси практично недоступні для сільгосптоваровиробників, а фінансовий лізинг залишився чи не єдиним засобом технічного переозброєння українського села.

На ролі фінансового лізингу наголошували й інші виступаючі. Олександр НЕЩОТНИЙ відповів на запитання, які виникли у присутніх під час обговорення його доповіді. Після чого модератори дискусії наголосили на вагомості аргументів та аналітичного матеріалу, наведеного у виступі представника «Украгролізингу».

– Вільне володіння темою, а головне – упевненість у майбутньому вирізняють менеджерів «Украгролізингу», - зауважили аналітики «УкраАгроКонсалту». - Якщо вже молоді чиновники демонструють такий європейський рівень і здорові амбіції, то є упевненість, що швидко подолаємо кризу, прорвемося.

Упродовж конференції також обговорювались прогнози банківського кредитування/інвестування аграрного виробництва на 2010 г., перспективи розвитку ринку матеріально-технічних ресурсів у коротко- та середньостроковій перспективі.

У роботі форуму також взяли участь заступник директора департаменту економіки та фінансів НАК «Украгролізинг» Олена Чибісова та головний спеціаліст фінансового відділу Неоніла Піддубна.

Конференція стає традиційною подією, майданчиком для підбиття підсумків року та уточнення стратегій операторів аграрного ринку.

Прес-служба НАК "Украгролізинг"

 

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини