Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії «ІНТЕР АГРО 2010» - старт сільськогосподарського сезону
«ІНТЕР АГРО 2010» - старт сільськогосподарського сезону
Понеділок, 22 лютого 2010, 13:19

Українські аграрники за широкою участю закордонних колег і партнерів ось уже шостий рік поспіль розпочинають активний сільськогосподарський сезон із найсвіжіших новин галузі, зібраних на Міжнародній спеціалізованій виставці рентабельного високоефективного сільського господарства "Інтер АГРО".
У трьох павільйонах виставкового центру «КиївЄкспоПлаза» та на його відкритих майданчиках 3-5 лютого найсучаснішу сільськогосподарську техніку, новітні наукові технології для рослинництва і тваринництва, засоби захисту рослин, мінеральні добрива та ін. демонстрували 450 компаній. Загалом експозиція зайняла площу у 30 тисяч квадратних метрів.

Мабуть, на те у назві цієї АГРОвиставки і є слово «інтер», щоби представляти переважно імпортну техніку. Отож і цьогоріч у павільйонах часто лунала іноземна мова. Серед зарубіжних учасників було представлено 150 компаній з 14 країн. Можна було побачити такі бренди, як Amazonen-Werke, Claas, Gregoire Besson, Grimme, Fendt, Horsch, Lemken, John Deere, Kuhn, Fergusson, Vaderstad. Франція, Німеччина, Нідерланди об’єднали всіх експонентів зі своїх країн у національних експозиціях.

– Порівняно із попередніми роками, на жаль, відвідувачі побачили набагато менше зразків сучасної техніки українських виробників, – ділиться своїми спостереженнями заступник директора департаменту технічного розвитку та корпоративних прав НАК «Украгролізинг» Володимир Щеглов. – Свою техніку на відкритих майданчиках змогли показати хіба що ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ВАТ «Львівагромашпроект», МСНВП «Клен» з Луганська, ПП «Агротехніка», ТОВ «Украгрокомсільмаш» зі своїм «Ярилом». У павільйоні неподалік нашого стенду працювали партнери з ТОВ «Виробниче об’єднання «Техна», демонструючи обладнання для свинарства, з ТОВ НВП «Аеромех» з сепараторами САД. Натомість ВАТ «Завод «Фрегат» обмежилося лише стендом-офісом, так само і ВАТ «Карлівський машинобудівний завод». Довелося економити і тулитися біля сусідів представникам Харківського тракторного заводу. А наші партнери з ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» та з ТзОВ «Торгово-промислова компанія «Лорд» працювали безпосередньо на експозиції нашої Компанії.

Зрозуміло: з фінансами не густо. Для багатьох виробників проблему становила навіть не стільки висока ціна за виставкове місце, скільки витрати на доставку техніки до Києва. Перевезення надто дороге, а на підприємствах на початку року, звісно, відчувається нестача коштів. Тепер, правда, дуже сподіваємося на більше представництво українських виробників вже на літній виставці «АГРО».


Протягом всіх виставкових днів біля стенду НАК «Украгролізингу» кипіла напружена робота. Зранку до вечора підходили відвідувачі з різних регіонів України. Консультанти Компанії не тільки надавали аграріям різноманітну інформацію та відповідали на запитання щодо існуючої техніки та обладнання, які можна придбати на умовах фінансового лізингу, але й вели облік усіх потенційних клієнтів. Адже селяни приїздять на виставку, аби роздивитися новинки, прицінитися і обов’язково згодом придбати необхідні механізми для своїх господарств. Тим часом лізингодавці мають змогу вивчити їхні потреби, запити. Досить часто ще й підказують найоптимальніший варіант обладнання, вигідніші аналоги чи новинки, про які сільгосптоваровиробники досі ще не знали.

– Наші фахівці опрацювали 125 анкет сільгосптоваровиробників, які не тільки переглянули стенд Компанії, але й отримали консультації, зробили заявки на майбутні придбання, – говорить начальник відділу технічної політики НАК «Украгролізинг» Валерій Гусєв. – Узагальнені результати ми вже розіслали в обласні філії нашої Компанії. Там, на місцях, з потенційними клієнтами вже працюватимуть спеціалісти наших представництв. Зокрема, найбільше аграріїв до нас звернулося з Вінницької, Київської, Харківської та Черкаської областей. Серед них є і фермери, котрі обробляють від ста до тисячі гектарів, а є і крупніші товаровиробники, що мають у господарюванні до десяти тисяч гектарів і більше.

Селян цікавлять переважно зернозбиральні комбайни «Славутич» і «Дон», трактори ХТЗ, МТЗ та ПМЗ, ґрунтообробна та посівна техніка. Хоча досить часто товаровиробники запитують також обладнання для птахівництва, свинарства і, звичайно, обладнання для зернопереробки та зернозбереження, комплекси для переробки овочів та фруктів.

– Не дивно, що селяни, хоч як би сутужно із коштами не було, а таки найперше намагаються придбати комплекс із комбайна і трактора для свого господарства, – пояснює Володимир Щеглов. – Від цієї техніки насамперед залежить кінцевий результат їхньої роботи. Якщо використовують потужний комбайн один на кілька господарств, то найменше із них ризикує лише наостанок дочекатися своєї черги. А тим часом кожен день простою під час жнив мінусує щонайменше 5 відсотків врожаю. Простий підрахунок підтверджує: таки вигідніше мати свій комбайн, котрий себе невдовзі окупить, замість того, щоби мати такі суттєві втрати.

З неабияким інтересом аграрії спостерігали за експозицією компанії «Ростсільмаш», яка надзвичайно широко була представлена на цьогорічному «Інтер АГРО». Наприклад, росіяни показали свої прес-підбірники, що нині стали серйозним дефіцитом в Україні. На жаль, вітчизняне виробництво таких агрегатів практично зупинилося.

Організатори «ІнтерАГРО 2010» підготували насичену ділову програму під загальним гаслом «Інноваційна діяльність - основа підвищення ефективності і модернізації агропромислового комплексу України у сучасних умовах». Конференції, круглі столи, семінари дали змогу гостям та учасникам отримати інформацію про нові технології, розроблені для аграрної галузі упродовж останнього року, обговорити проблеми українських аграріїв з метою їх щонайшвидшого розв’язання.

Доповідачем Першої міжнародної конференції «Оптимальний парк техніки для сучасного сільгосппідприємства» був запрошений і перший заступник Голови правління НАК «Украгролізинг» Євген Ціп.

Цю зустріч професіоналів організував партнер Компанії журнал «Farmer». У залі зібралися переважно представники селянських господарств, фермери. Вони не просто уважно слухали, але й ставили багато запитань, вели дискусію. Наприклад, цікавилися, чи варто чекати нарешті на появу потужного вітчизняного комбайна? Чи є надія брати в лізинг й імпортну техніку, аналогів якої не випускають в Україні? У представника відомої зарубіжної марки запитували про збої в їхній, здавалося б, бездоганній техніці. Розмова вийшла предметною і принциповою.

Прес-служба НАК "Украгролізинг"

 

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини