Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»
ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»
Вівторок, 21 червня 2016, 15:16

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХVІІІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила з 8 по 11 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».

«АГРО-2016» - найкрупніша агропромислова виставка СНД та Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

Були представлені провідні вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, з більшості яких Компанія успішно співпрацює, а саме: ТОВ «Завод Кобзаренка», ПАТ «Бердянські жниварки», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Укравтозапчастина», ПАТ «Уманьферммаш», ТОВ «Техноторг», ТДВ «Бриг», ТДВ «Брацлав», ПАТ «Вібросепаратор», ПАТ «Завод «Фрегат»,  ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ТДВ «Львівагромашпроект», ПАТ «Могилів-Подільський машзавод», ДП ВО «ПМЗ», ТОВ «Слобожанська промислова компанія», ТОВ «Агрофірма «Аркона», ТОВ «Завод «Пожспецмаш» і т.д.

 

З усіма потенційними лізингоодержувачами, які виявили зацікавленість в техніці та обладнанні тримається контакт і вразі необхідності їм буде надана кваліфікована допомога в оформленні переліку документів на придбання техніки.
Також, на стенді були проведені переговори з керівниками перспективних підприємств на предмет співробітництва у 2016-2017 роках, за участю виконуючого обов’язки генерального директора Компанії Процюка Олександра Вікторовича, заступника генерального директора Дзюби Романа Івановича, директора департаменту технічної політики Равлюка Віталія Васильовича, директора департаменту лізингу Ціомальчука Олександра Леонідовича та деяких директорів філій.

Експозиція Компанії була розміщена в павільйоні № 3 стандартним стендом, на якому працювали щоденно 4 – 5 чергових стендистів.

Активність відвідувачів у  павільйоні № 3 була середньою.

Потенційними лізингоодержувачами було подано 71 заявку на отримання сільськогосподарської техніки та обладнання у фінансовий лізинг.

Проаналізувавши заявки відвідувачів виставки, слід відмітити зацікавленість в тракторах МТЗ-82.1.26, МТЗ-892, МТЗ-1221.2, КИЙ-14102, ХТЗ-17221, та шлейфу причіпної техніки до них, зернозбиральних комбайнах CASE та КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12», обладнання для переробки сої, соняшника, рапсу та ін.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Була забезпечена ефективна робота на стенді з роздачі рекламно-інформаційних матеріалів.

На стенді безперервно демонструвався  іміджевий відеоролик про Національну акціонерну компанію «Украгролізинг».

У виставці прийняло участь більше 1200 підприємств з 15 країн світу.

 

 

Слід також звернути увагу на те, що зарубіжні виробники сільськогосподарської техніки представили свої найкращі зразки.

Найпотужніша світова корпорація «CNH» представила цілий ряд моделей зернозбиральних комбайнів та тракторів Кейс та Нью Холланд.

На АГРО-2016 відбулась офіційна презентація першого трактора Magnum із задніми гусеничними рушіями — Rowtraс від Case IH.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Була представлена флагманська 1000-а серія тракторів Fendt Vario. Вони оснащені 6-цилінровими двигунами MAN об’ємом 12,4 л та потужністю 291/396–380/517кВт/к.с.

Важливі переваги тракторам цієї серії надає абсолютно нова безступенева коробка передач Fendt VarioDrive. Крім іншого, трансмісія Fendt 1000 Vario гарантує забезпечення високого крутного моменту без розриву потоку потужності в усьому діапазоні швидкостей (0–60 км/год.).

Серед основних переваг цих машин — менший на 10% радіус повороту, система Fendt Grip Assistant, яка вираховує оптимальну масу баласту та оптимальний диск у шинах для тих чи інших умов і виводить ці значення на термінал, нова кабіна Х5 S із поліпшеними робочими умовами тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В сегменті навантажувачів поповнення – будівельний підрозділ компанії «Цеппелін Україна» представив лінійку універсальних машин Caterpillar.

Італійський машинобудівний холдинг Argo Tractors S.p.A. демонстрував свої трактори «Landini».  Даний холдинг випускає широкий діапазон тракторів – від 35 к.с. до 200 к.с.

Ексклюзивний дилер даних тракторів в Україні – компанія «Укравтозапчастина».

На виставці Massey Ferguson презентував вітчизняним аграріям інноваційний зернозбиральний комбайн Т7 із поперечним розміщенням ротора, який минулого року успішно пройшов випробовування в українських умовах.

Головною особливістю моделі, звичайно, є її поперечно розміщений ротор діаметром 762 мм і довжиною 2235 мм. Таке розташування агрегату відкриває безліч переваг. Так, завдяки системі подачі та обмолоту Natural Flow скошена маса плавно, без зміни напрамку руху чи стискання подається безпосередньо на ротор.

Т7 оснащений зерновим бункером об’ємом 13 743 л, який завдяки шарнірного шнеку DirectFlow спустошується за 98 сек. (середня швидкість 141 л/с).

Серцем машини є двигун AGCO Power об’ємом 9,8 л, який генерує 375 к. с. номінальної та 450 к. с. максимальної потужності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корпорація «Амако» представила трактори марки Fendt, Сaterpillar, машини для хімічного захисту рослин типу Miller, Stara.

Цього року американська компанія Fast представила гусеничну систему для аплікатора з внесення рідких мінеральних добрив Fast 8200.

Ця компанія виробляє системи для внесення добрив, а також має різні формати та варіанти їхнього виконання.

Під цю модель було розроблено спеціальні 15-дюймові гусениці Camso. Важливо, що сила, з якою вони тиснуть на ґрунт, на 78% менше тієї, яку створюють шини 380/90R46. Крім дбайливого ставлення до ґрунту, гусеничні рушії поліпшать прохідність аплікатора.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року багато автомобільних компаній також вирішили активніше працювати з аграріями. Так, свою новинку представила Scania — тягач із новим самоскидним напівпричепом-зерновозом Wielton об’ємом 55 м³.

Напівпричіп цікавий тим, що завдяки алюмінієвому кузову, полегшеній рамі та оптимізації навісного обладнання він важить лише 6360 кг. Завдяки цьому в рамках законних 40 т повної маси можна додатково перевозити майже 1,4 т. Загалом, не порушуючи закону, зерновоз Scania із новим Wielton можуть перевозити 26,3 т вантажу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АГРО-2016 — це не просто виставка, це можливість. Можливість ознайомитись із цими та іншими новими розробками та технологіями, які можуть збільшити прибутки господарства, знайти вигідні фінансові програми та зустріти нових партнерів.


До зустрічі на ІНТЕРАГРО-2016!

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини