Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 
Новини компанії ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ
ДОЩУВАЛЬНІ МАШИНИ
Вівторок, 15 вересня 2015, 11:59

"ФРЕГАТ" В ЛІЗИНГ

 

 

 

Дощувальна техніка "Фрегат", яка переважно застосовувалась аграріями з південної частини України, на сьогоднішній день користується великим попитом і серед агропідприємств інших регіонів. Через зростаючу посушливість клімату в північних та центральних областях України і, як наслідок, розширення зони ризикового землеробства, наразі рекомендують вирощування сільгоспкультур, що зазвичай вирощувались на півдні країни, - для забезпечення ефективного сівообороту.

 

 

В таких умовах підприємствам галузі сільського господарства доводиться адаптуватись до нових агрокліматичних умов праці, в яких отримати урожай без використання штучного поливу досить малоймовірнио, а іноді й неможливо. Завод «Фрегат» - єдиний вітчизняний виробник зрошувальної техніки, разом з Національною акціонерною компанією «Украгролізинг», докладають максимум зусиль, щоб забезпечити нашим сільгоспвиробникам безболісний перехід до нових методів роботи, шляхом надання їм можливості придбання необхідної техніки для поливу на вигідних умовах.

 

Історія партнерських взаємовідносин Завода «Фрегат» та НАК «Украгролізинг» почалась давно і має позитивну динаміку розвитку. Компанія «Украгролізинг» є державною лізинговою компанією, яка надає в лізинг сільськогосподарську техніку на вигідних умовах: передоплата становить не менш ніж 10%, за користування технікою лізингоотримувач платить 7% річних її невідшкодованої вартості, термін лізингу – до 5 років. Окрім вищезазначених, найбільш вагомою перевагою роботи з НАК «Украгролізинг» є фіксовані ціни на техніку в національній валюті – гривні, без прив’язки до курсу долара США.

 

Лише за останні три роки завод «Фрегат» здійснив поставку до Украгролізингу двадцяти трьох дощувальних машин «Фрегат» різних типів та модифікацій, які передані в лізинг та успішно екплуатуються агропідприємствами Херсонської, Миколаївської, Одеської та Харківської областей. До кінця поточного року запланована поставка дощувальних машин ДМУ «Фрегат» і ДМФ «Фрегат» з метою передачі в лізинг як підприємствам, які вже мають позитивний досвід роботи з державною лізинговою компанією, так і новим лізингоотримувачам.

 

 

Якщо розглядати дощувальну техніку з точки зору інвестиційної привабливості, то вона має свої особливості. По-перше, дощувальні машини не мають високої ліквідності, тому що монтаж і думонтаж техніки досить трудомісткий, а сама машина, як правило, адаптована по довжині та технічним характеристикам для роботи на полі чітко визначеної конфігурації. По-друге, термін окупності дощувальної техніки практично неможливо точно спрогнозувати – це пов’язано з неможливістю розрахувати середньорічні норми опадів на декілька років вперед. Тому термін окупності дощувальних машин може варіюватись від 1 року (в засушливі періоди) до 5 років (при значних опадах). По-третє, наявність системи зрошення є для аграріїв скоріш не просто способом підвищення ефективності сільгоспвиробництва, а й необхідною умовою ведення сільського господарства, тому рішення щодо придбання дощувальної техніки приймається разом із рішенням про внесення інвестицій в новий для компанії напрямок – сільське господарство. Відповідно, компанії-позичальники, як правило, не можуть надати заставні активи, чи похизуватись     фінансовою історією, як того вимагають комерційні фінансово-кредитні установи при наданні фінансування агропідприємствам.

 

Із врахуванням вказаних особливостей об’єкта фінансування, Украгролізинг на сьогодні є одним з небагатьох реальних інструментів фінансування сільгосппідприємств, які прийняли рішення щодо придбання дощувальних машин «Фрегат».

 

Усвідомлюючи важливість проблеми організації зрошення в зоні ризикового землеробства в Україні, керівництво Національної акціонерної компанії «Украгролізинг», як представники державного підприємства, приділяють увагу саме зрошувальній техніці. Адже дощувальні машини – це не просто запобіжний захід у посушливі періоди, а й гарантія отримання врожаю, оскільки в разі відсутності дощів і штучного поливу сільгоспвиробник ризикує не отримати його взагалі. А питання отримання стабільно високих урожаїв є стратегічною задачею держави, оскільки відноситься до числа питань забезпечення державної продовольчої безпеки. Наявність штучного поливу знижує, без перебільшення, ризик лишитись без хліба в посушливі роки. А «Украгролізинг», як державна лізингова компанія, спрямовуючи державні кошти на закупівлю дощувальних машин «Фрегат», мінімізує можливі загрози продовольчої безпеки України у вигляді посухи.

 

«По завершенню року з моменту початку роботи з компанією «Украгролізинг» я шкодую лише про одне, - відмічає директор АРК Придунайська нива (Одесська область) Чередніченко Анатолій Григорович, - що придбав в лізинг в минулому році лише чотири дощувальні машини «Фрегат». Для аграріії лізинг – це можливість мінімізувати свої першопочаткові затрати на придбання сільгосптехніки і сконцентруватись на ліквідації інших проблем, що притаманні нашому бізнесу. Отримуючи лізинг у гривні, без привязки до долара, дозволяє нейтралізувати ризик збільшення лізингових платежів на випадок зростання курсу доллара. Ні для кого не секрет, що іноземні виробники пропонують отримувати свою техніку в лізинг, фіксуючи ціну у валюті (доллар США, євро). Завдяки «Украгролізингу» у нас є можливість фактично стримувати зростання цін на сільгосппродукцію на внутрішньому ринку. Тому що інакше, закуповуючи лише іноземну сільгосптехніку, багато агропідприємств змушені були б підвищувати ціни на свою продукцію, аби покривати виробничі витрати. До дощувальної техніки «Фрегат» не виникає жодних питань. Хоча побоювання були… все-таки, вітчизняні виробники поки працюють над створенням позитивної репутації на ринку сільгоспмашинобудування. Але дощувальна техніка «Фрегат» - це техніка, що не поступається за своїми споживацькими властивостями імпортним аналогам. Зрошення ми відновлюємо перший рік. Кваліфікований персонал заводу «Фрегат» супроводжував нас з моменту прийняття рішення про відновлення зрошення та консультував нас на всіх єтапах раелізації цього проекту. Завод забезпечував якісний та оперативний сервіс.»

 

«Я могу поделиться успешным опытом сотрудничества с компанией НАК «Украгролизинг» уже не первый год, - розповідає власник миколаївського  ТОВ «Діонісій VN» Тарабрін Виталій Евгенович. – Украгролизинг интересен аграриям, в первую очередь тем, что позволяет получить сельскохозяйственную технику в максимально сжатые сроки и без отвлечения оборотных средств. Если у агрария возникает потребность в приобретении, к примеру дождевальной машины , это означает, что он рассчитывает получить определенную выгоду от этого и рассчитывает на срок окупаемости, который, по нашим подсчетам, составляет от 2 до 5 лет. Так, наше предприятие в 2014 году приобрело в лизинг пять дождевальных машин «Фрегат», при этом заключив  договор финансового лизинга в гривне. Для агропредприятий, продающих свою продукцию преимущественно на внутреннем рынке Украины, жизненно важно фиксировать условия финансирования в национальной валюте. Валютные риски могут быть прямым путем к банкротству. Единственно пожелание к работе Украгролизинга – вернуться к возможности приобретения техники в лизинг на 7 лет, как мы работали раньше. Тогда бы финансовая нагрузка на компании, желающие организовать орошение, была бы еще меньше. Но и за эти условия мы благодарны»

 

«Одним из важнейших преимуществ лизинговых программ Украгролизинга является их доступность, в отличие от кредитования, например. При приобретении в лизинг дождевальных машин «Фрегат» в количестве 2 шт. в 2014 году с нас не требовали дополнительного обеспечения в виде залогового имущества, огромных страховых платежей и «неподъемного» пакета документов. Мы получили возможность приобрести необходимую нам технику в желаемые сроки и на выгодных условиях. Для нас это не первый опыт приобретения техники в лизинг через НАК «Украгролизинг». Процедура закупки и рассмотрения заявок, конечно, достаточно длительная, так как техника относительно индивидуальная, и Украгролизинг на склад ее не покупает. С момента подачи заявки до предоставления техники в лизинг прошло порядка 5 месяцев. Но благодаря команде областной дирекции «Украгролизинг» мы вложились в запланированные сроки. Для небольших агропредприятий – это возможность использовать дорогостоящую сельскохозяйственную технику, не оплачивая сразу её полную стоимость, на которую зачастую попросту нет финансовых средств. А даже при их наличии всегда срабатывает просто правило: свои деньги всегда дороже. Если рассматривать агарные проекты в долгосрочной перспективе, то  я считаю более выгодным  вложение свободных средств в новые технологии или увеличение посевных площадей, а не в приобретение основных фондов. Надеемся на быструю окупаемость приобретенных дождевальных машин и расширение в будущем. Кстати, у нас есть опыт эксплуатации иностранных дождевальных машин, поэтому мы можем сравнить качество отечественной техники с импортными аналогами, которые предлагают сегодня на рынке. Учитывая тот факт, что мы уже подали заявку в «Украгролизинг» на приобретение еще одной дождевальной машины «Фрегат», то признаюсь, разницы мы не заметили. Надеемся подписать договор финансового лизинга в текущем году.  – повідомив власник ТОВ «Південьагропереробка» (Одеська обл.) Казимиров Олег Аркадійович».

 

До вашої уваги

відеоролики про дощувальну техніку "Фрегат":

ДМФ Фрегат 2015

ДМУ Фрегат 2015

_______________________

Каталог ДМФ Фрегат 2015

Каталог ДМУ Фрегат 2015

__________________________________

Бланк замовлення на дощувальну техніку

__________________________________

Стаття на Latifundist.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини