Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 
Агроновини


Переваги фінансового лізингу

Придбавати  техніку вітчизняного виробництва  на умовах фінансового  лізингу на сприятливих умовах державної програми є вигідною інвестиція для підприємств, задіяних в агропромисловому секторі країни.

 
Підтримка Лізингоотримувачів

На звернення ФГ «ОКА» Кіровоградської області спеціалістами Департаменту моніторингу ринку техніки та роботи з постачальниками Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» проведено роботу із сервісною службою ТОВ «Укравтозапчастина» щодо усунення несправності двигуна трактора МТЗ-82.1.26 у гарантійний період його експлуатації (наробіток 160 мотогодин), так як у картер двигуна потрапляло дизельне пальне.

 
Додаткові джерела фінансування лізингових програм

Українська асоціація аграрних інженерів, яка з 2001 року є надійним партнером  НАК «Украгролізинг», разом з Міністерством аграрної політики та продовольства України  і  іншими  профільними громадськими організаціями  розробляє зміни  до Закону України  «Про стимулювання розвитку  вітчизняного  машинобудування для агропромислового комплексу».

 
В Украине скрыть земельные махинации стало невозможно

После ввода Публичной земельной кадастровой карты Украины в режиме онлайн каждый пользователь может увидеть любой участок, регистрация проходит автоматически, а скрыть земельные махинации стало попросту невозможно. Об этом пишет глава Государственного агентства земельных ресурсов Украины Сергей Тимченко.

 
Чернозем по-восточному

Китайские, арабские и пакистанские предприниматели активизировалы подготовку к скупке сельскохозяйственных земель в Украине, в частности в Киевской области. Уже сегодня площадь земельных участков, которые находятся у них в пользовании, составляет десятки тысяч гектаров.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 412

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини