Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

Участь Компанії у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у IX спеціалізованій виставці “АгроТехніка-2016″, яка проходила з 2 по 4 березня на території стадіону “Арена Львів” та на якій презентували зразки своєї продукції представники близько 90 підприємств з 20 областей України та Республіки Польща.

На експозиції були представлені новинки сільськогосподарської техніки, обладнання, комплектуючі, запчастини, сучасні технології, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур учасників виставки: Agro.S Добросин, Hifi Filter Polska Sp. z o.o., ПП «Агрофон Плюс», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «АМАКО УКРАЇНА», ПП «Агро СМАП», Агрокомпанія Вінаві, ПП «Віта Агро», Дунаєвецький ливарно-механічний завод, ПрАТ «Західноукраїнська гірнича компанія», ТОВ «Інтек-Захід», ПП «Мнагор», ТОВ «Новоферт», НАК Львівська філія «Украгролізинг», ТОВ «Укрсільгоспмаш», ТОВ Хеммель-Україна, ТОВ «Агрімотор Україна», ТОВ «Агросервіс-СВ», ПрАТ «Ремонтно-механічний завод», ТОВ ТК «Альбіон», ТОВ «Алекс СО», ТОВ «Апріойл техно», ТОВ «АРТІ», ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», ТОВ «Велес-Агро ЛТД», ТОВ «Вюрт-Україна», ТОВ «Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС)», ТОВ «Демікс», ТОВ «Запоріжкардандеталь», ТОВ «Компанія Арсенал 2002», Компанія «АРПАЛ», ТОВ «Кіровоградський насінневий завод», ТОВ «Констракшн Машинері», ТОВ «Красер Україна», ПП Лікос», СП ТзОВ «Олнова», ТОВ «М-Рад», ПП «МіМ», АТ «Ощадбанк», ТОВ «Альянс-Комплект 2008», ТОВ «ХЗТФ «Моторімпекс», АТ «МОТОР СІЧ», ТОВ з ІІ «НовоФарм», ТОВ Спорт Оіл Україна, Піреус Банк, ТОВ «Престиж-Люкс ЛТД», ТОВ «Редуктор-комплекс», ТОВ «Скайлайн Софтвер», ТОВ «Ріля Україна», ТзОВ НВП «Техноваги», ПрАТ «Укрекспо-Процес», ТОВ «Укрсільгоспмаш», СК «Універсальна», ПП «Юком-Агро», ПНВП «Яр-Степ».

 

Окрім того, в межах виставки  відбулася конференція, на якій йшлося про розвиток сільського господарства в умовах сучасних викликів європейської інтеграції, новітні технології підживлення, а також фінансові можливості банківських установ та діючий порядок земельних торгів, законопроекти, що його змінюють. Окремо розглядалося питання переведення теплогенеруючих агрегатів на біологічні види палива.

Основною метою участі Компанії у весняній виставці було надання можливості місцевим сільгоспвиробникам, фермерам вибрати та придбати техніку та обладнання на початку посівної кампанії на умовах фінансового лізингу, які пропонує Національна акціонерна компанія «Украгролізинг». Проведено переговори з потенційними лізингоодержувачами, яких зацікавила співпраця з Компанією та підписано протоколи намірів на придбання техніки на умовах фінансового лізингу.

 
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (далі – Компанія) цим спростовує інформацію, поширювану деякими органами центральної виконавчої влади та її керівниками, щодо припинення роботи Компанії на ринку фінансових послуг (надання лізингових послуг) як таку, що недостовірна.

Інформуємо, що 2015 рік завершено з чистим прибутком та збільшено вартість чистих активів Компанії.

Компанією запроваджено нову систему механізмів здійснення закупівлі предмета лізингу, відбору якісних (платоспроможних) лізингоодержувачів та контролю за використанням предмета лізингу.

У поточному 2016 році Компанія планує подальше вдосконалення внутрішніх процедур і процесів, основною метою яких є подальше зростання питомої ваги Компанії на ринку фінансових послуг.

Компанія зацікавлена в подальшому розширенні співпраці як з виробниками сільськогосподарської техніки, так і з сільгоспвиробниками – лізингоодержувачами.

 

 

Зі сподіваннями на подальшу плідну і

взаємовигідну співпрацю

 

Керівництво  Національної

акціонерної компанії «Украгролізинг»

 
Розрахунок лізингових платежів

КАЛЬКУЛЯТОР ЛІЗИНГУ

 

 

 

 

 

 

Державне публічне акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Украгролізинг” - це вагомий регуляторний інструмент Уряду, покликаний сприяти реалізації державної технічної політики. І своєю діяльністю Компанія намагається бути гідною покладених владою на неї обовязків. За роки діяльності Компанією придбано у заводів й передано сільськогосподарським товаровиробникам більше 21 тисячі одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на загальну суму понад два мільярди гривень. І сьогодні ця техніка працює на селян, на економічне відродження сільського господарства.

Наша мета - сприяння прискореному оновленню основних фондів сільськогосподарських підприємств.

На нашому сайті, крім відомостей про умови надання техніки в лізинг, переліку техніки розміщено й загальнотехнічну інформацію, яка, сподіваємось, буде корисною для Вашої діяльності.

Знайомтесь з умовами, ставте запитання.

Наші фахівці завжди до Ваших послуг.

Бажаємо успіхів. Сподіваємось на плідну співпрацю!

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 8________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини