Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

Участь компанії у виставці АГРО-2016

 

8-11 червня 2016 відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років.

«АГРО» - найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України.

 

В «АГРО-2016» приймають участь більш ніж 1200 компаній і організацій з 15 країн.

Читати... [Участь компанії у виставці АГРО-2016]
 
Звернення керівництва Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»до представників ЗМІ та інтернет-видань.

Шановні панове! Украгролізинг щиро вдячний журналістам та блогерам за ту увагу, яка приділяється у їх нещодавніх публікаціях діяльності Компанії та її проблемам. Але також нам хочеться відчувати вдячність за об’єктивніть та перевіреність поданої інформації, чого, на жаль, не відбувається. Колективу Украгролізингу, його клієнтам та громадськості важливо бачити у будь-якій статті чи новині об’єктивний та неупереджений підхід щодо висвітлення дійсного стану речей, сьогодення та перспектив Компанії, які наближені до реальності.

Якщо ж говорити про реальність та об’єктивніть, то доцільним є ознайомлення з повним об’ємом інформації, що наявна на офіційному сайті Компанії, або ж отриманої у процесі зустрічі з керівництвом та працівниками Компанії. Можливо, у такий спосіб громадськість та представники владних органів зрозуміють специфіку роботи Украгролізингу.  Як приклад: протягом 2015 року Компанія не отримувала жодних бюджетних коштів з метою фінансування закупівель техніки та здійснювала планове повернення до Держбюджету коштів, які були виділені державою у попередні роки з метою закупок сільгосптехніки вітчизняного виробника для її подальшої поставки на умовах фінансового лізингу. Також здійснювались глибока аудиторська перевірка, due diligance, аудиторська перевірка Рахункової Палати України щодо використання коштів держбюджету в попередні роки (всі матеріали представлені для ознайомлення на офіційному сайті Компанії в розділі «Про компанію» ð «Звітність компанії»). Результат вищеназваної аудиторської перевірки свідчить, що з 1 січня 2015 року Украгролізинг не користувався і не користується наразі коштами Держбюджету. Всі поточні закупівлі сільгосптехніки у 2015-2016 рр. Компанія здійснювала виключно за рахунок власних обігових коштів (в розумінні ст. 115 ЦК України) і шляхом застосування відкритих і прозорих тендерних процедур. Саме застосування системи тендерних закупівель дало змогу Компанії завершити минулий рік з прибутками.

У 2016 році Украгролізинг обрав нову стратегію здійснення закупівель предмета фінансового лізингу, зміст якої полягає в повному дотриманні всіх вимог Закону України «Про фінансовий лізинг» і особливо п.1 ч.І ст.11 даного закону. Як кожен може пересвідчитись, відповідно до вищевказаних норм законодавства, вибір предмета лізингу, його технічні характеристики, а також виробник обираються безпосередньо лізингоодержувачем. Застосування подібних процедур дозволяє не створювати складів техніки, під яку шукаються лізингоодержувачі, а закуповувати ту техніку, на яку вже існує замовлення і зроблено часткове отримання від лізингоодержувача. Задоволеними лишаються всі – ми заощаджуємо, а клієнт має саме те, що йому необхідно – бажану техніку.

Відносно цікавої історії, що стосується будівлі Компанії та земельної ділянки по вул. Мечнікова, 16-а. Знову ж таки – вдячність тим представникам ЗМІ, які висвітлили її на своїх шпальтах. Як свідчать офіційні документі Київської міської ради, земельна кампанія була розпочата ще в 2013 році (Рішення від 13 листопада 2013 року №561/10049), а до компанії з Віргінських островів мають причетність громадяни Росії та України, жодним чином не пов’язані з Украгролізингом. Завдяки ж вчасному інформуванню журналістами керівництву вдалось вжити необхідних заходів.

З огляду на все, запевняємо, що протягом останніх двох років Компанія робить все можливе для збільшення капіталізації та вартості НАК «Украгролізинг».

 

Зі щирою подякою та сподіваннями на подальшу співпрацю у питанні збільшення нашої ринкової вартості,

Керівництво Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

 
ЗРОШЕННЯ – ШЛЯХ ДО ДОСТАТКУ. ЗА ЗРОШЕННЯМ МАЙБУТНЄ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 травня у селі Новокаїри Бериславського району відсвяткували День поля. Грандіозне святкування проходило в ПП «АФ «Миловська».

В рамках святкування пройшло обговорення нагальних питань для сільгоспвиробників південних регіонів - питань зрошення. Фермери, гості заходу мали можливість ознайомитися з дощувальними машинами «Фрегат» виробництва ПАТ «Завод «Фрегат». Представники Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» розповіли про переваги придбання дощувальних машин через Компанію.

 

Читати... [ЗРОШЕННЯ – ШЛЯХ ДО ДОСТАТКУ. ЗА ЗРОШЕННЯМ МАЙБУТНЄ!]
 
Зернозбиральні комбайни КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12» від ТОВ «Техноторг-Дон»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» разом з сільгосптоваровиробниками України активно готується до зернозбиральної кампанії.

 

Враховуючи побажання потенційних лізингоодержувачів, Компанія через відкриті торги закупила зернозбиральні комбайни КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12»  (з двигуном ЯМЗ-238 потужністю 330 к.с. та жаткою для збирання зернових та сої ЖЗС-7-1).

Читати... [Зернозбиральні комбайни КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12» від ТОВ «Техноторг-Дон»]
 
Продукція виробництва ТОВ «Завод Кобзаренка»

 

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» постійно розширює асортимент сільськогосподарської техніки, яку пропонує сільгосптоваровиробникам в лізинг.

 

Враховуючи побажання товаровиробників, Компанія через відкриті торги закуповує продукцію ТОВ «Завод Кобзаренка», а саме:

 

- тракторний самоскидний причіп ТСП-26;

Читати... [Продукція виробництва ТОВ «Завод Кобзаренка»]
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 8________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини