Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

ЗРОШЕННЯ – ШЛЯХ ДО ДОСТАТКУ. ЗА ЗРОШЕННЯМ МАЙБУТНЄ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 травня у селі Новокаїри Бериславського району відсвяткували День поля. Грандіозне святкування проходило в ПП «АФ «Миловська».

В рамках святкування пройшло обговорення нагальних питань для сільгоспвиробників південних регіонів - питань зрошення. Фермери, гості заходу мали можливість ознайомитися з дощувальними машинами «Фрегат» виробництва ПАТ «Завод «Фрегат». Представники Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» розповіли про переваги придбання дощувальних машин через Компанію.

 

 
Зернозбиральні комбайни КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12» від ТОВ «Техноторг-Дон»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» разом з сільгосптоваровиробниками України активно готується до зернозбиральної кампанії.

 

Враховуючи побажання потенційних лізингоодержувачів, Компанія через відкриті торги закупила зернозбиральні комбайни КЗС-1218 «ПАЛЕССЕ GS12»  (з двигуном ЯМЗ-238 потужністю 330 к.с. та жаткою для збирання зернових та сої ЖЗС-7-1).

 
Революція гідності відбулась – беззаконня продовжується

 

Офшорна компанія ГРАНД ІНВЕСТ ЕНД ФАЙНЕНС ІНК. (GRANDE INVEST & FINANCE INK.), зареєстрована на Британських Віргінських островах (Тортола, Роуд Таун, оф. 146), претендує на будівлю Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» за адресою вул. Мечнікова 16-а, яка при створенні Компанії була внесена до статутного капіталу. Про це стало відомо після перегляду Рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року №561/10049 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Компанії ГРАНД ІНВЕСТ ЕНД ФАЙНЕНС ІНК. (GRANDE INVEST & FINANCE INK.) на вул. Мечнікова 16 (літ. А’) у Печерському районі м.Києва для реконструкції нежитлового будинку під житловий комплекс з паркінгом та вбудованими приміщеннями громадського призначення, оприлюднення якого відбулося на офіційному сайті об’єднання «Самопоміч».

За витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (індексний номер 30671988) власником нежитлового будинку на Мечнікова 16 (літ.А) є Відкрите акціонерне товариство Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», що підтверджує безпідставні зазіхання компанії ГРАНД ІНВЕСТ ЕНД ФАЙНЕНС ІНК. на майно та майнові права користування земельною ділянкою, та необгрунтованість рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року №561/10049 і винесення питання на розгляд без участі чи навіть інформування НАК «Украгролізинг». Подібні дії навряд чи можна назвати вдалими ще й з огляду на те, що Компанія перебуває в списку на приватизацію. Якщо забрати в нас майно - що ми зможемо запропонувати інвесторам?


 
Продукція виробництва ТОВ «Завод Кобзаренка»

 

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» постійно розширює асортимент сільськогосподарської техніки, яку пропонує сільгосптоваровиробникам в лізинг.

 

Враховуючи побажання товаровиробників, Компанія через відкриті торги закуповує продукцію ТОВ «Завод Кобзаренка», а саме:

 

- тракторний самоскидний причіп ТСП-26;

 
Трактори «Беларус-892» та «Беларус-1221.2» від ТОВ «Техноторг-Дон»

 

 

 

 

Враховуючи численні замовлення сільгосптоваровиробників Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» здійснила закупку тракторів марок «Беларус-892» та «Беларус-1221.2»  за процедурою відкритих торгів у ТОВ «Техноторг-Дон».

 

На даний час зазначені трактори є в наявності і пропонуються потенційним лізингоодержувачам у лізинг терміном на 3 роки.

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 8

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини