Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017

Співробітники Департаменту технічної політики та Департаменту лізингу Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» взяли участь у Дні поля «Лозівські машини», який відбувся 28 липня 2017 року в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПСП «Гарант», де була продемонстрована в роботі сучасна енергоефективна сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва.

Читати... [Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017]
 
Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»

21-23 червня 2017 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) проходить спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

У програмі заходу – демонстрація більше 120 зразків сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва, показ техніки в роботі, огляд понад 60 демонстраційних ділянок перспективних сортів та гібридів, засобів захисту та живлення рослин, а також виставки товарів та послуг для АПК.

Читати... [Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»]
 
Участь Компанії у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», яка проходила з 7 по 10 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».


«АГРО-2017» - найкрупніша агропромислова виставка СНД та Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

У виставці прийняло участь більше 1200 підприємств з 15 країн світу.

У рамках «Агро-2017» були представлені наступні тематичні експозиції: ЕкспоАгроТех, Еквісвіт, Рослинництво і агрохімія, AnimalEx, Агротранспорт і логістика, Agro Build-Expo, Hi-Tech Agro, Біопаливо, Organic, FishExpo та інші, з яких вперше представлені «ECO HOUSE» – екологічне будівництво житла та його благоустрій, «Сучасний Фермер» та DroneDay Agro – майстер-клас від компанії DJI.

У заході взяли участь Прем'єр-міністр України, керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства, керівники органів місцевої влади, журналісти та інші.

Читати... [Участь Компанії у ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017»]
 
Інформдовідка Ліцензія

ВИМОГИ ДО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ НАДАЮТЬ (МАЮТЬ НАМІР НАДАВАТИ) ПОСЛУГИ З ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ ВІДПОВІДНО ДО ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

Відповідно до п. 98 Ліцензійних умов особа, яка надає послуги з фінансового лізингу (далі – Ліцензіат) зобов’язана виконувати вимоги, визначені абзацами четвертим - десятим,  чотирнадцятим, сімнадцятим - двадцять другим пункту 24 та пунктами 35-37, 40, 41 цих Ліцензійних умов.

Ділова репутація керівника іншої юридичної особи, що надає фінансові послуги, повинна відповідати вимогам, установленим пунктом 22 цих Ліцензійних умов.

Читати... [Інформдовідка Ліцензія]
 
Участь компанії у міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2016»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2016», яка проходила з 29 вересня по 01 жовтня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.

Читати... [Участь компанії у міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2016»]
 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 8________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини