Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

ДЕНЬ ПОЛЯ «ЛОЗОВСЬКІ МАШИНИ»

21 липня 2016 року в смт Краснопавлівка, Лозовського району Харківської області на  базі ПСП «Гарант» відбувся День поля «Лозовські машини», де була продемонстрована в роботі сучасна енергоефективна сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва.

На Дні поля були представлені більш ніж 20 одиниць причепної сільськогосподарської техніки виробництва «Лозвських машин» в тому числі повна лінійка грунтообробної і посівної техніки:

-         дискові борони «Дукат» шириною захвату 3 м, 5 м, 12м, 18 м;

-         стерновий культиватор «Шиллінг» шириною захвату 3 і 5 м;

-         глибокорозпушувачі «Франк» шириною захвату 2,5 м та «Гульден»  шириною захвату 4 м;

-         культиватор передпосівної обробки «Червонець» шириною захвату 8 метрів;

-         пневматичний посівний комплекс «Златник» шириною захвату 6 м;

-         приставка прямого посіву «Крона» шириною захвату 3,6 м. та ін.

На запрошення організаторів День поля відвідали директор Департаменту технічної політики Компанії Равлюк Віталій Васильович та директор Департаменту економіки та фінансів Пирог Анатолій Миколайович які прийняли участь в демонстраційних показах техніки та провели робочі зустрічі з керівництвом «Лозовських машин» на предмет подальшої співпраці щодо закупівлі продемонстрованої сільськогосподарської техніки. Там же були проведені зустрічі з потенційними лізигоодержувачами.

День поля відвідали також представники Харківської. Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Миколаївської філій Компанії.

Більш детальна інформація щодо умов та порядку отримання зазначеної техніки на умовах лізингу на офіційному сайті Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»: www. ukragroleasing.com.ua.

 

 
Результати фінансово-господарської діяльності Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» за 2015 рік

За результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році Компанія отримала чистий прибуток у сумі 4 870 тис. гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 228 визначено базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів, що складає 75% від прибутку.

На підставі вищевикладеного, Компанією було нараховано та сплачено 24 червня ц.р. до Державного бюджету України дивіденди у сумі 3 652 716 гривень.

За результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році Компанія отримала прибуток у сумі 4 870 тис. гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016   № 228 визначено базовий норматив відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів, що складає 75% від прибутку.

На підставі вищевикладеного, Компанією було нараховано та сплачено 24 червня ц.р. до Державного бюджету України дивіденди у сумі        3 652 716 гривень.

 
ХХVІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у ХХVІІІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила з 8 по 11 червня ц.р. на території НК «Експоцентр України».

«АГРО-2016» - найкрупніша агропромислова виставка СНД та Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

Були представлені провідні вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, з більшості яких Компанія успішно співпрацює, а саме: ТОВ «Завод Кобзаренка», ПАТ «Бердянські жниварки», ТОВ «Лозівські машини», ТОВ «Укравтозапчастина», ПАТ «Уманьферммаш», ТОВ «Техноторг», ТДВ «Бриг», ТДВ «Брацлав», ПАТ «Вібросепаратор», ПАТ «Завод «Фрегат»,  ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ТДВ «Львівагромашпроект», ПАТ «Могилів-Подільський машзавод», ДП ВО «ПМЗ», ТОВ «Слобожанська промислова компанія», ТОВ «Агрофірма «Аркона», ТОВ «Завод «Пожспецмаш» і т.д.

 

 
Участь компанії у виставці АГРО-2016

 

8-11 червня 2016 відбудеться XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років.

«АГРО» - найбільша агропромислова виставка Східної Європи, найважливіший загальнодержавний виставковий захід в АПК України.

 

В «АГРО-2016» приймають участь більш ніж 1200 компаній і організацій з 15 країн.

 
Звернення керівництва Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»до представників ЗМІ та інтернет-видань.

Шановні панове! Украгролізинг щиро вдячний журналістам та блогерам за ту увагу, яка приділяється у їх нещодавніх публікаціях діяльності Компанії та її проблемам. Але також нам хочеться відчувати вдячність за об’єктивніть та перевіреність поданої інформації, чого, на жаль, не відбувається. Колективу Украгролізингу, його клієнтам та громадськості важливо бачити у будь-якій статті чи новині об’єктивний та неупереджений підхід щодо висвітлення дійсного стану речей, сьогодення та перспектив Компанії, які наближені до реальності.

Якщо ж говорити про реальність та об’єктивніть, то доцільним є ознайомлення з повним об’ємом інформації, що наявна на офіційному сайті Компанії, або ж отриманої у процесі зустрічі з керівництвом та працівниками Компанії. Можливо, у такий спосіб громадськість та представники владних органів зрозуміють специфіку роботи Украгролізингу.  Як приклад: протягом 2015 року Компанія не отримувала жодних бюджетних коштів з метою фінансування закупівель техніки та здійснювала планове повернення до Держбюджету коштів, які були виділені державою у попередні роки з метою закупок сільгосптехніки вітчизняного виробника для її подальшої поставки на умовах фінансового лізингу. Також здійснювались глибока аудиторська перевірка, due diligance, аудиторська перевірка Рахункової Палати України щодо використання коштів держбюджету в попередні роки (всі матеріали представлені для ознайомлення на офіційному сайті Компанії в розділі «Про компанію» ð «Звітність компанії»). Результат вищеназваної аудиторської перевірки свідчить, що з 1 січня 2015 року Украгролізинг не користувався і не користується наразі коштами Держбюджету. Всі поточні закупівлі сільгосптехніки у 2015-2016 рр. Компанія здійснювала виключно за рахунок власних обігових коштів (в розумінні ст. 115 ЦК України) і шляхом застосування відкритих і прозорих тендерних процедур. Саме застосування системи тендерних закупівель дало змогу Компанії завершити минулий рік з прибутками.

У 2016 році Украгролізинг обрав нову стратегію здійснення закупівель предмета фінансового лізингу, зміст якої полягає в повному дотриманні всіх вимог Закону України «Про фінансовий лізинг» і особливо п.1 ч.І ст.11 даного закону. Як кожен може пересвідчитись, відповідно до вищевказаних норм законодавства, вибір предмета лізингу, його технічні характеристики, а також виробник обираються безпосередньо лізингоодержувачем. Застосування подібних процедур дозволяє не створювати складів техніки, під яку шукаються лізингоодержувачі, а закуповувати ту техніку, на яку вже існує замовлення і зроблено часткове отримання від лізингоодержувача. Задоволеними лишаються всі – ми заощаджуємо, а клієнт має саме те, що йому необхідно – бажану техніку.

Відносно цікавої історії, що стосується будівлі Компанії та земельної ділянки по вул. Мечнікова, 16-а. Знову ж таки – вдячність тим представникам ЗМІ, які висвітлили її на своїх шпальтах. Як свідчать офіційні документі Київської міської ради, земельна кампанія була розпочата ще в 2013 році (Рішення від 13 листопада 2013 року №561/10049), а до компанії з Віргінських островів мають причетність громадяни Росії та України, жодним чином не пов’язані з Украгролізингом. Завдяки ж вчасному інформуванню журналістами керівництву вдалось вжити необхідних заходів.

З огляду на все, запевняємо, що протягом останніх двох років Компанія робить все можливе для збільшення капіталізації та вартості НАК «Украгролізинг».

 

Зі щирою подякою та сподіваннями на подальшу співпрацю у питанні збільшення нашої ринкової вартості,

Керівництво Національної акціонерної компанії «Украгролізинг».

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 8

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини