Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечнікова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

 

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

 

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Сторінка в Фейсбук


Голосування

Ваші потреби
 

-------------------------------------------------------------------------

Про участь Компанії у VIІІ Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2018»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у VIІІ Міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології-2018», яка проходила з 21 по 23 лютого ц.р. на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський пр-т, 15).

Працівники Компанії займалися розповсюдженням інформаційно-довідкових матеріалів щодо умов надання техніки в лізинг.

В рамках цієї виставки в.о. генерального директора були проведені робочі зустрічі з керівниками провідних вітчизняних та зарубіжних компаній щодо подальшої співпраці у сфері фінансового лізингу.

 
Про участь Компанії у Міжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь уМіжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс-2017», який проходив з 31 жовтня по 02 листопада ц.р. на території ВЦ «Київекспоплаза».

Це виставковий проект, який проводиться з 2015 року, кожний другий рік, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО».

Працівники Компанії займалися розповсюдженням інформаційно-довідкових матеріалів щодо умов надання техніки в лізинг.

В рамках виставкового форуму були проведені робочі зустрічі з представниками підприємств-партнерів Компанії.

У роботі заходу взяли участь понад 250 компаній з 12 країн світу.

Свої Національні експозиції представили Франція, Німеччина, Чехія, Італія, Китай та Туреччина.

Ділова програма виставкового форуму включала проведення 40 бізнес-івентів, в яких прийняли участь представники влади, міжнародні експерти, аграрні компанії та організації, агрономи та представники ЗМІ.

Слід зазначити, що окремими експозиціями були представлені такі вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, як: ТДВ «Львівагромашпроект», ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» («KMZ Industries»), ПП «Деметра», ТОВ «Велес-Агро», ТОВ «Техноторг», ТОВ «ОЛІС», ТОВ «Юг-елеватор» та ін.

 
Міжнародна агропромислова виставка «АГРОЕКСПО-2017»

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» прийняла участь у Міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО-2017», яка проходила з 20 по 23 вересня ц.р. на території Інформаційно-виставкового комплексу «Агроекспо», м. Кропивницький.

У перший день роботи виставки під головуванням виконуючого обов’язки генерального директора Процюка Олександра Вікторовича відбулась кущова нарада щодо аналізу роботи філій Компанії за 9 місяців поточного року. На нараді були присутні директора Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Черкаської філій, а також працівники центрального апарату Компанії, а саме: директор Департаменту лізингу Ціомальчук О.Л., заступник директора Департаменту лізингу-начальник відділу лізингу центрального регіону Петрусенко А.А., начальник відділу технічного супроводу та реалізації Департаменту технічної політики Гусєв В.О., заступник відділу маркетингу та закупівель Департаменту технічної політики Шкурко О.С.

 
Участь Компанії у дні поля «Лозівські машини» 2017

Співробітники Департаменту технічної політики та Департаменту лізингу Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» взяли участь у Дні поля «Лозівські машини», який відбувся 28 липня 2017 року в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПСП «Гарант», де була продемонстрована в роботі сучасна енергоефективна сільськогосподарська техніка вітчизняного виробництва.

 
Участь Компанії у спеціалізованому заході «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017»

21-23 червня 2017 року в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (смт Дослідницьке Васильківського району Київської області) проходить спеціалізований захід «Міжнародні дні поля в Україні/International Field Days Ukraine 2017». Організаторами заходу є DLG Ukraine (DeutscheLand-wirtschafts-Gesellschaft/Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український аграрний демонстраційний і навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

У програмі заходу – демонстрація більше 120 зразків сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва, показ техніки в роботі, огляд понад 60 демонстраційних ділянок перспективних сортів та гібридів, засобів захисту та живлення рослин, а також виставки товарів та послуг для АПК.

 
« ПочатокПопередня12345678НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 8

 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2018 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини