Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 


Питання: Я став фермером і отримав 60 га землі. Чи можу взяти с\г техніку в лізинг, на яку максимальну суму та на який термін?

Відповідь:

Для отримання техніки у лізинг необхідно надати Компанії лист-замовлення та документи, які перелічені на цьому сайті у розділі "Умови надання техніки у лізинг". Замовлення розглядаються і приймається рішення щодо укладання договору на визначений термін.

Запитав: Юра
Питання: Як отримати інформацію щодо надання техніки на лізингових умовах підприємствам, що займаються вирощуванням овочевих культур

Відповідь:

Надання техніки в лізинг для таких підприємств надається на загальних умовах відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу та заходи за операціями фінансового лізингу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.12. 2003 р.№ 1904, НАК "Украгролізинг" поставляє на умовах фінансового лізингу техніку, яку включено до Переліку сільськогосподарської і переробної техніки, закупівля якої фінансується за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постійно діючою Конкурскою комісією Мінагрополітики України та погодженого Міжвідомчою експертною радою з питань визначення пріоритетів у виробництві нової техніки та обладнання для сільськогосподарських товаровиробників.

Запитав: Олена

Сторінка 3 з 3________

Календар свят

Календар свят і подій


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини