Мова сайту

Порядок надання

Наші контакти

 

 

blogspot

facebook

Адреса:

01021, м.Київ

вул. Мечникова, 16-а
тел.: (044) 254-30-10
факс:(044) 280-17-22

Email:

info@ukragroleasing.com.ua

Сайт:

www.ukragroleasing.com.ua

 

Голосування

Ваші потреби
 


Питання: Чим відрізняється фінансовий лізинг від банківського кредиту?

Відповідь:

Головна різниця полягає в наступному. При банківському кредиті придбаний товар - це власність підприємства, а при фінансовому лізингу - власність на предмет лізингу настає з моменту сплати визначеної договором ціни та послідуючого укладання договору купівлі-продажу. Але при фінансовому лізингу у лізингоодержувача з"являються наступні можливості: - більш проста схема отримання предмету лізингу; - графік платежів складається відповідно до очікуваного грошового потоку; - отримання послуг з технічного сервісу.

Запитав: Орест Іванович
Питання: Я - приватний пiдприємець. Хочу придбати трактор в лiзинг, але бiльшiсть компанiй закрили своi кредитнi програми. Яка ситуація у Вас?

Відповідь:

НАК "Украгролізинг" продовжує роботу, спрямовану на придбання вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу на умовах фінансового лізингу. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до відповідних рубрик веб-сайту, або до представників філій Компанії.>

Запитав: Евгенiй Андрiйович
Питання: Я зареєстрований як фізична особа підприємець(вирощування с/г продукції) на протязі 3 місяці ,чи можу я як фізична особа отримати в лізинг с/г техніку?

Відповідь:

Так, ви можете стати претендентом на отримання техніки у лізинг, якщо Ви є суб’єктом підприємницької діяльності і профіль Вашої діяльності пов’язаний із сільгоспвиробництвом. Для цього Вам необхідно звернутися до регіональної філії «Украгролізингу», де Ви зможете отримати всі необхідні консультації та допомогу в оформленні документів.

Запитав: Василий
Питання: Я приватна особа , яка займається вирощуванням сільськогосподарської продукції. Маю 50 га землі. Чи можливо взяти колісний трактор, можна і бувший у використанні, в оренду?

Відповідь:

Діяльність НАК "украгролізинг" спрімована на надання сільськогосподарським товаровиробникам на умовах фінансового лізингу машин та обладнання, виробничих послуг, організацію технічного сервісу. Лізинг- це довгострокова оренда майна з послідуючим правом викупу його, умови якої відображені лізинговою угодою. Короткострокова ж оренда - це оренда майна без права його послідуючого викупу орендатором. Орендна плата при цьому вища ніж по лізингу. Якщо Вас цікавить довгострокова оренда (лізинг) то Ви можете звернутись в обласну філію Компанії для отримання в лізинг нового трактора терміном на 5-7 років. Якщо ж Вас влаштовує потримана техніка, то Ви маєте змогу отримати у повторний лізинг відремонтований у 2005 році на спеціалізованих ремонтних підприємствах необхідний трактор (ХТЗ або ЮМЗ) строком на 2-3 роки.

Запитав: Вадим Миколайович

Сторінка 2 з 3


 
 
 

CC by SA 3.0, 2010-2019 "Украгролізинг"

Про компанію лізинг Законодавча база Питання та відповіді Новини